חדשות מתפרצות

נתניהו לשוטר היס"מ הפצוע: "היחידה הזאת היא המפתח למנוע אסון"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר לפנות ערב בבית החולים הדסה עין כרם את שוטר היס"מ שנפצע אתמול בפיגוע בירושלים. רה"מ נתניהו שוחח עם לוחם היס"מ ושמע כיצד השוטר והלוחם הנוסף רס"מ יוסי קירמה ז"ל רדפו אחרי המחבל. רה"מ אמר ללוחם, בפני הוריו וארוסתו שנכחו בחדר, "היחידה הזאת היא המפתח למנוע אסון, וזה בדיוק מה שקרה, מנעתם אסון גדול יותר".

בתום הביקור אמר רה"מ נתניהו: "אין דבר יותר מרגש ומרומם מהמפגש עם השוטרים והגיבורים שלנו. הבחור שפגשתי עכשיו, ראיתי אותו כבר קודם לכן כשביקרתי ביחידת האופנועים. היחידה הזאת, ויוסי ז"ל, שותפו, שליווה אותי אתמול בבוקר ואחר כך התפנה למשימה הזאת, אלה אנשים שמנעו אסון גדול מאוד. הם חתרו למגע, הם הגיעו למגע, הם גילו רוח לחימה ועל ידי כך שיבשו את התוכנית של המרצח, ובעצם הצילו הרבה מאוד חיים.

לצערנו, זה עלה במחיר חייו של יוסי ז"ל וגם של לבנה, עובדת הכנסת, שגם אותה אני זוכר היטב, ואני חושב שעם ישראל צריך להתגאות בכך שיש לו שוטרים כאלה ושוטרות כאלה ולוחמים ולוחמות כאלה, שהם עומדים כחיץ ומגנים עלינו מפני המרצחים הללו. השוטר שראיתי כאן הוא עולה חדש ויש לו רק מחשבה אחת - באיזו מהירות הוא יכול לחזור ליחידה ולהמשיך לשרת את עם ישראל ואזרחי ישראל. אני מצדיע להם ומגיע להם הכל".

דנה סומברג 10/10/2016 18:42
שתפו:
עוד מבזקים