חדשות מתפרצות

ההנהלה הבכירה של אינטל מבקרת בישראל, תיפגש עם נתניהו

 משלחת מטעם ההנהלה הבכירה של אינטל העולמית מבקרת בימים אלה בישראל. נציגי ההנהלה צפויים להיפגש גם עם ראש המשלה, בנימין נתניהו. הביקור נועד, בין היתר, על מנת ללמוד לעומק את תפקידה הייחודי של ישראל כמקור לחדשנות  טכנולוגית עולמית. פרופ@@@ אמנון שעשוע, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל מובילאיי, חברה בת של אינטל והמובילה העולמית בטכנולוגיות מסייעות לנהיגה אוטונומית, מוביל את הביקור ומדריך את האורחים בסיורים שהם עורכים. המנהלים הבכירים נפגשים עם עובדים ומנהלים באינטל ישראל ובמובילאיי ושומעים מהם כיצד הגיעו להישגים הטכנולוגיים יוצאי הדופן של השנים האחרונות.
 
"הביקור ממחיש את מחויבותנו לישראל ואת אמונתנו שישראל היא זרז המקדם את הטכנולוגיות שיניעו את העידן הבא", אומר רוברט (בוב) סוואן, המנכ"ל הזמני של אינטל העולמית. "ישראל תהפוך למרכז עולמי של טכנולוגיות נהיגה אוטונומית, בינה מלאכותית (AI) ומחשוב ליבה, שכולן חשובות ביותר לעולם".
 
"ישראל הפכה למרכז כלל עולמי של מפתחי נהיגה אוטונומית, המהפכה הבאה שתצא מירושלים ותשפיע על חיי כולנו", אומר גם פרופ@@@ שעשוע. "ביקורה ההיסטורי של ההנהלה הבכירה של אינטל בישראל מדגיש את מרכזיותה של ישראל לחזון ולאסטרטגיה של החברה".

סתיו נמר 08/10/2018 10:26
שתפו:
עוד מבזקים