הם נחשבים לזוג חביב, שמצטלם בצורה נהדרת, ותמיד נחשב לחלק שעוזר לתדמית של נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ. אבל מתחת לחיוכים של ג'ראד קושנר ואיוונקה טראמפ, מתברר כי ישנם כרישי נדל"ן וכספים, שמתקרבים ביחד כמעט להון של כמיליארד דולרים. טפסי ניגוד עניינים כספיים, שפורסמו בארצות הברית, מגלים עד כמה מצבם של ג'ראד קושנר ואיוונקה טראמפ הוא אדיר, לפחות מבחינה כלכלית. לזוג, שאוחז במשרות הקרובות ביותר לנשיא ארצות הברית, דונלנד טראמפ, ישנם עסקים אשר מתנהלים עדיין, ומייצרים כמויות של כסף שכל אמא יהודיה היתה גאה בהם.

על פי המסמכים, בשנה האחרונה הרוויחו השניים 82 מיליון דולרים בזמן, להזכירכם, שעבדו בבית הלבן, שוב, ללא כל שכר. בדיווחים שהגיעו מ-CNN התלוצצו ואמרו שאין כאן עסק עם עובדי ממשל ממוצעים, ובהמשך הדיווח נטען כי הכסף מגיע מ-80 עסקאות נדל"ן במנהטן, ברוקלין, וניו ג'רזי, שבוצעו והניבו להם סכומי עתק. 

העסקים "הצדדיים" הניבו לשניים 3.9 מיליון דולר מהמלונות בוושינגטון, 5 מיליון דולר בעסקי השקעות, ועוד מקומות כמו נדל"ן, אופנה,ומיזמים שונים. השניים הגדילו את שווי הנדל"ן שלהם מ-761 מיליון דולרים, ל-811 מיליון דולרים. אגב, תזמון פרסום הדפים הוא ללא ספק מתוזמן היטב תקשורתית, כיוון שכולם עוסקים, כמובן, בפגישה בין נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, לקים ג'ונג און מקוריאה הצפונית. בשנה שעברה היו שווים נכסיו של קושנר חושב בין 179 ל-735 מיליון דולר, בעוד הנכסים של איוונקה נאמדו בין 55 ל-75.6 מיליון דולר.