הפורצת

דרמה. כשאמה של נערה בת 17 נעלמת, היא מותירה מאחוריה חובות ובלבול. כשילדתה, שמנסה לשרוד לבדה, מגלה שפרצו לביתה ולקחו את המעט שנותר, היא מתחילה לפרוץ בעצמה לבתים ולחייהם של אנשים אחרים.

בימוי: הגר בן־אשר ("הנותנת"). שחקנים: ליהי קורונובסקי, רולנד זפרלנד, סנדי בר. ישראל־גרמניה־צרפת, 2016. 94 דקות.

47 מטר
דרמה. שתי אחיות שיוצאות לחופשה מחליטות לרדת כמה מטרים לתוך האוקיינוס בתוך כלוב מתכת רעוע ולצפות בכרישים לבנים. למזלן הרע, החבל שמחזיק את הכלוב נקרע מהספינה והן צונחות לקרקעית הים, מוקפות כרישים, כשאספקת החמצן שלהן אוזלת.
בימוי: יוהנס רוברטס. שחקנים: מנדי מור, קליר הוט, מת'יו מודין. ארצות הברית־הרפובליקה הדומיניקנית, 2017. 89 דקות.
מדד האתר רוטן טומטוז: 54%


פלא
דרמה ביוגרפית. כשילד שנולד עם עיוות בפניו מתחיל ללכת לבית ספר רגיל, הוא הופך להיות גיבור בלתי צפוי כשהתלמידים מסביב נאבקים לקבל אותו. מבוסס על רב־המכר מאת ר"ג פלאסיו.
בימוי: סטפן צ'בוסקי. שחקנים: ג'וליה רוברטס, אוון וילסון, ג'ייקוב טרמבלי, מנדי פטינקין. ארצות הברית, 2017. 113 דקות.
מדד האתר רוטן טומטוז: 70%

סוף טוב
דרמה סאטירית. במשפחה בורגנית אירופית, על רקע משבר הפליטים, האם מנסה לשמור על מראית עין מכובדת כלפי חוץ בזמן שאביה מתוסכל וקצר רוח, בנה לא מצליח לעשות את הדבר הנכון ואחיה מסתיר סודות מביכים במחשבותיו.בימוי: מיכאל הנקה ("סרט לבן"). שחקנים: איזבל הופר, ז'אן־לואי טרנטיניאן, מתיה קסוביץ'. צרפת, 2017 .107 דקות.
מדד האתר רוטן טומטוז: 65%


ליגת הצדק
קומיקס. גיבורי העל של DC מתאחדים לראשונה כאשר באטמן, שהחליט להאמין באנושות בהשראתו של סופרמן, מגייס לעזרתו את וונדר וומן כבעלת ברית כדי לנסות להתמודד מול האויב המסוכן ביותר שידע העולם. יחד הם צריכים לפעול ולגייס במהירות צוות גיבורים כמו פלאש אקוומן וסייבורג.
בימוי: זאק סניידר. שחקנים: בן אפלק, גל גדות, הנרי קאביל, עזרא מתיו מילר. ארצות הברית, 2017. 108 דקות.