המעריצים מלאים ציפייה לקראת הרגע המרגש בו אקסל רוז וסלאש יעלו על הבמה בפארק הירקון - רגע לפני המופע, הם יכולים לקבל הצצה לחדר ולתנאים בהם חברי הלהקה יתארחו בארץ. כיאה לסופר סטארים ברמה של להקת רובים ושושנים, הם יגיעו למלון עם פמליה אדירה של 70 איש, עבורה שוריינו כ-40 סוויטות וחדרים במלון.עבור אקסל רוז, סולן הלהקה האגדי, שזהו הביקור השני שלו ושל הלהקה במלון דן תל אביב, שוריינה הסוויטה המלכותית בקומה החמישית, בה הוא התארח בביקור הקודם שלו וכפי שהוא ביקש מראש.דן תל אביב סוויטה מלכותית צילום אורי אקרמן דן תל אביב סוויטה מלכותית צילום אורי אקרמןלאקסל רוז סולן הלהקה היו מספר דרישות מאוד ספציפיות לגבי הסוויטה שבה הוא ישהה, והן:


• שהסוויטה תהיה אטומה לחלוטין לרעש ואור ושתהיה האפלה מוחלטת של כל החלונות בסוויטה.


• שיוצב בסוויטה פסנתר.


• שבסוויטה יוצבו אופני כושר כדי שיוכל להתאמן.סלאש, הגיטריסט האגדי של הלהקה, שיגיע בפעם הראשונה לישראל, ילון בסוויטת טראס מפוארת במלון. 

כזכור, הופעתם של רובים ושושנים בישראל סוגרת את סיבוב ההופעות האירופאי, ועל פי התכנון תכלול את מרבית השירים שבוצעו במהלך סיבוב האיחוד העולמי. הלהקה תעלה על הבמה בדיוק בשעה 20.00 במוצאי שבת הקרובה ה-15 ביולי 2017 בפארק הירקון בתל אביב. עוד מבקשים המפיקים מהציבור להקדים את הגעתו לפארק. כמו כן, בהתאם לשינוי, להקת החימום Tyler Bryant & the Shakedown תעלה לבמה בשעה 18.45, ושערי הפארק יפתחו בשעה 17.00.