נראה שעומר אדם זו כבר תופעה חסרת תקדים. אמש הכריז הזמר כי יופיע מול 30 אלף איש באצטדיון סמי עופר וכל הכרטיסים נמכרו תוך שלוש שעות. אשר ראובני, אמרגנו של זוהר ארגוב התייחס הבוקר (שני) ב-103FM לזמר שפרץ את גבולות המוזיקה הים תיכונית: "מדובר בנער שמגיע עם נוסחה חכמה מאוד, כשהחל עם שירים לנוער והמשיך עם שירים למבוגרים. הוא לא מרבה להופיע בתקשורת אלא עסוק במוזיקה שלו. יש לו קול של מבוגר בגוף צעיר. הוא אינו זמר של להיט או שניים אלא מכונת להיטים, הוא פשוט טוב. אני לא מכיר זמר שמוכר 30 אלף כרטיסים בשלוש שעות במוזיקה הישראלית".


זוהר ארגוב. ארכיון,אילן שאול זוהר ארגוב. ארכיון,אילן שאול


 
"אדם חצה את השד העדתי", הוסיף ראובני. "לפני 35 שנים נלחמנו על השמעות ברדיו והיום הזמר הים תיכוני ממלא לא רק היכלי תרבות אלא גם את היכל נוקיה ואולי עתיד להופיע גם בפארק הירקון שמיועד לאמנים גדולים מחו"ל. זו אינה תופעה של שבוע שבועיים אלא תהליך של שנים".
 
=

על הקהל של אדם סיפר: "יש לו קהל מגוון מאוד. שתי הבנות שלי מעל גיל 40 והן התחילו לשמוע אותו. כשהגיעו להופעה שלו סיפרו לי שאין תופעות כמוהו. אני לא יכול להשוות את עומר אדם לזוהר ארגוב, זוהר לא הורשה להופיע בהיכלי תרבות ובקיסריה, הוא לא היה ענק לפני מותו כמו לאחריו. עומר אדם הוא בחור צנוע ושקט, הוא לא מתראיין ומדבר שטויות אלא ילד פיקח עם להיטים רבים, הוא מככב בכל מקום. גם כבודו של אייל גולן במקומו מונח אך עומר אדם הצליח לחצות עדות מרמת אביב ועד לשכונת התקווה".
 
עריכה: איתמר זיגלמן