שוב חופשי: הזמר קובי פרץ שנכנס למאסר עקב ביצוע עבירות מס יצא לפני כחודש לחופשי. כעת הוא שב לבמות ולמוזיקה. בראיון לדידי הררי ברדיו 103FM סיפר על החזרה לחיים היצירתיים: "אני מרגיש את הגעגוע שהיה אליי, את האהבה, את הבאזז, את החיבוק והאהדה. זה כיף לא נורמלי".על שירו הראשון שהקליט לאחר יציאתו מהכלא סיפר: "יוסי בן דוד התקשר אליי בשעות המיוחדות שלו לפני שלושה שבועות. הוא סיפר לי שהוא כיוון את השיר הזה בשבילי. בחודש וחצי שעברו מאז שיצאתי מהכלא שמעתי כמות שירים שלא שמעתי כל הקריירה שלי. בחרתי נכון לעכשיו חמישה שירים. חיפשתי שיר עם מסר שבו אוכל להודות לבורא עולם על הטוב והלא טוב וגם חיפשתי שיר מיוחד שיאפשר לי להודות לאשתי. שמעתי על מקרים דומים שהובילו לגירושים ואני מודה לאישה שאיתי, היא לביאה שעמדה מול האש, היא עברה את זה ואני חייב לה את חיי".

לפעמים צריך שיקרו דברים כאלה כדי שנעריך את מה שיש לנו בידיים
"לפני כמה שנים כמעט והתגרשתי. היום אני אומר לעצמי איך בכלל חשבתי על זה. אין כמו הבית, אין כמו האישה ואין כמו הילדים".כשיצאת מהכלא שוחחנו בטלפון ושאלתי אותך אם למדת את הלקח מכל הפרשה הזו
"למדתי המון דברים ולא רק את הלקח. אני לא לוקח שום דבר מובן מאליו. לעיתים כשאני אוכל פרי או מתקלח ונועל נעלי בית אני מעריך".מה הדבר הראשון שעשית אחרי שיצאת
"נסעתי לקבר רחל. כל סוף שבוע הדלקתי נרות ואני מרגיש שקיבלתי הארה ומתנה. כשהייתי בכלא עשינו ארוחה מיוחדת לכבוד ההילולה של רבי שמעון בר יוחאי. למחרת האחורה קיבלתי את הבשורה שנשיא המדינה הסכים לתת לי חנינה. כל דבר קיבל אצלי משמעות אחרת. מהבכי של הילדים ולהחליף את החיתול ועד לשבת בכיסא הנוח בבית".


קובי פרץ עם אשתו ענבל פרץ. ללא קרדיטקובי פרץ עם אשתו ענבל פרץ. ללא קרדיט


יש דברים מהכלא שלקחת איתך החוצה?
"לא השארתי שום דבר. נשארתי בקשר עם חלק מהאנשים. אני מרגיש שכל מה שעשיתי בחיים היה רק הפרומו. יש לי המון אנרגיות".

ספר לי קצת על האינטראקציה עם האסירים אחרים
"אני כבר אחרי זה ופני קדימה".

אני מכיר אותך עוד מתחילת הדרך. אני רואה את השינוי בעיניים שלך. אתה קובי אחר.
"אני באמת צריך משקפיים חדשות לנהיגה. בסוף השנה אנחנו מתכננים הופעה בהיכל מנורה מבטחים שאנחנו לא יכולים לדבר עליה. בדרך יש עוד שירים חדשים והופעות ברידינג, הראשונה כבר סולד אאוט. אני מתכנן לעשות איזה שיר חדש בצרפתית ודואט חדש עם יעקב שריקי שכבר מוכן לצאת לרדיו עם השיר המוכר ששרים באומן 'אפילו בהסתרה שבתוך ההסתרה" יחד עם עוד המון הפתעות".