לרגל השנה החדשה ניסים משעל שוחח עם שדרני רדיו 103fm על השנה שחלפה וביקש שיבחרו את איש השנה שלהם. איריס קול, שפוגשת מדי ערב את כל תעשיית הבידור, העניקה את התואר לזמרת, לשחקנית ולדוגמנית מארינה מקסימיליאן.
מרינה היא אחת הנשים הבודדות ברשימת הנבחרות והנבחרים של אנשי 103fm. "נראה לך, ניסים, שאתן את קולי לאיש?", התבדחה קול, "אנחנו בימים חדשים ולכן בחרתי במארינה מקסימיליאן. אני עוקבת אחריה כבר שנים והיא כבשה אותי מהפעם הראשונה שראיתי אותה ב'כוכב נולד 5'. היה ברור שיש אצלה משהו עמוק ואיכותי. יש לה ידע רחב מאוד ברוסית ובעברית ושליטה גם במוזיקה קלאסית כיוון שאמא שלה מורה לפסנתר. יש משהו מרתק בלראות את ההתפתחות של האמן שעומד מולך".
"מדובר בבחורה עם כריזמה מטורפת", המשיכה איריס עם המחמאות, "היא גם שחקנית, גם דוגמנית וגם פרפורמרית ענקית. היא עשתה המון והוציאה הרבה שירים בעברית ובאנגלית והם יפים ומופלאים. מעניין אותי לדעת מתי תהיה הפריצה הגדולה שלה בחו"ל".

אם יש מרואיינת שאיריס מעדיפה לשוחח עימה בתוכניתה, ככל הנראה מדובר במקסימיליאן: "אני מראיינת את מארינה אחת לכמה זמן, בכל פעם שיוצא לה שיר חדש - והאמת היא שאני ממש מחכה לשיחות איתה כי היא כל כך חכמה ומלאת אג'נדה והשיחות איתה מאוד יפות. בקליפ האחרון שלה כל המשתתפות בקליפ היו דוגמניות במידות גדולות - וזו בעצם האמירה שלה. היא בעצמה הרי מובילה מותג למידות גדולות, והשיח הזה שאישה יכולה להיות יפה בכל המידות זה טרנד עולמי שראינו גם אצל נטע ברזילי".
אילו חשבתם שהקרב האמיתי בין הדיוות הגדולות של עולם המוזיקה הוא בין ריהאנה לביונסה, ובכן, חישבו שוב: "לדעתי מארינה יכולה לאכול את ביונסה. הקול של מארינה יותר טוב וגם הקליפים שלה מהממים ומעודכנים - אבל רק שלא יאכלו אותי פה. השיר שלה 'עמוק בטל' עם המילים של לאה גולדברג זה שיר מושלם, מרגש ומקסים. הייתי בהופעה שלה וזה פלא, היא נשמעת כאילו היא באולפן הקלטות. הכל כל כך מדוייק וזאת חוויה".