אביבית בר זוהר הגיעה לאולפן של "אופירה וברקוביץ'" לראיון פורים מיוחד כשלגופה מה שהיא מכנה "תחפושת נסיכה", שזהו שם קוד לשמלה שדרוש קסם מיוחד על מנת שתחזיק מעמד. לצערה הרב של בר זוהר, שום קסם לא התרחש באולפן, ואף נסיך לא הגיע לעזרתה, כך שהיא נאלצה להחזיק בידיה את המחשוף האימתני מחשש שמא תתרחש באולפן תקרית מביכה. כאילו כל הראיון המדובר אינו תקרית מביכה בפני עצמו.

"ברקו, אתה נושם?", שאלה אופירה כמה פעמים לאורך הראיון, כשהמגיש מאבד את היכולת לדבר. מדי פעם הוא גם מסביר את הפאוזות בהן הוא נוקט אחת לכמה דקות: "אני קצת מבוהל, כי כשנכנסת לאולפן היית עם השיער אחורה. עכשיו עם את השיער קדימה. מה, נהיית פחדנית?" אביבית, מצידה, הסבירה לו את הבחירה להסתיר את המחשוף בתוספות השיער המפוארות שלה: "צריך אקשן, לא? שיהיה לצופים למה לחכות כשיחזרו מהפרסומות". כך המשיכו להם יושבי החדר לדבר על עומק, גודל ומבנה המחשוף של הכוכבת לאורך כל הראיון (כולל רגע השיא: "את באת ככה כי רצית שכולם יסתכלו", "לא, באתי ככה כי רציתי להיות נסיכה"). עם כמה אזכורים של הסדנאות אותן מעבירה בר זוהר מפעם לפעם.

אביבית בר זוהר אצל אופירה וברקוביץ'. צילום מסךאביבית בר זוהר אצל אופירה וברקוביץ'. צילום מסך


צעקות או חנופה
סוגי הראיונות אצל אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' מתחלקים לשניים: אלו מלאי הצעקות, ההאשמות וההתלהמות על לא דבר, שמגיעים גם לכדי גירוש מהאולפן ואלו שהופכים למסיבת לירלורים הדדית וחנופה מוגזמת. האירוח של כוכבת הריאליטי ו"כוהנת היחסים" (שהכתירה את עצמה), אביבית בר זוהר, מתחיל במשבצת השניה, למרות שרעיונותיה של המרואיינת בדבר מקומה של האשה המערכת היחסים בהחלט היו יכולים להוות מוקד לביקורת.

אביבית בר זוהר אצל אופירה וברקוביץ'. צילום מסך אביבית בר זוהר אצל אופירה וברקוביץ'. צילום מסך


לדידה של בר זוהר, למי שלא מכיר את משנתה המפוארת, אשה צריכה לחפש גבר עשיר שיממן אותה, היא בתמורה צריכה להסתובב בבית עם איפור מלא ועקבים ולקיים איתו יחסי מין מדי יום. עד כאן, יש באולפן הסכמה גורפת. תוכן הראיון חוזר על רעיונותיה של הכוכבת אותם הציגה בעמוד האינסטגרם שלה, ובשלל ראיונות במגזינים ותוכניות הטלוויזיה. אבל אצל אופירה וברקו, הרי אין צורך לספק שום תוכן חדש, אם אפשר ללרלר את עצמינו לדעת ולזרוק, שוב, הערה כל השמלה שמצליחה או לא מצליחה להחזיק את התוכן הטלוויזיוני הראוי של בר זוהר.

אביבית בר זוהר אצל אופירה וברקוביץ'. צילום מסך אביבית בר זוהר אצל אופירה וברקוביץ'. צילום מסך


מתח מיני באולפן
"אני מאוד אהבתי את כמה מההתבטאויות שלך", אומר ברקו, "אני חייבת להגיד שגם אני מאוד אהבתי כמה מההתבטאויות של ברקוביץ', ואני חושבת שיש לנו קווי אופי מאוד דומים", מתחנפים השניים האחד לשניה, בצורה שלא מכבדת אף אחד מהם.

אביבית בר זוהר אצל אופירה וברקוביץ'. צילום מסך אביבית בר זוהר אצל אופירה וברקוביץ'. צילום מסך


כך נישא הראיון על מי מנוחות עד שבר זוהר מסבירה "אני רוצה גבר שייתן לי ביטחון כלכלי. אני רוצה להיכנס לחנות ולא לבדוק כמה עולה הבגד", ואז נסיך הרומנטיקה הפנימי של ברקו מתעורר, והוא מכריז "זה מגעיל! אשה צריכה לדעת להיות צנועה". משם מהר מאוד התקוות לסיפור אהבה מתבדות והראיון נחתך שוב לצעקות והאשמות, ממש כאילו הייתה הכוכבת מני נפתלי בתחפושת. כלומר, מני נפתלי בתחפושת של אביבית בר זוהר, בתחפושת של נסיכה.