אם כן, אנחנו פותחים בחדשות האחרונות על חקירת ראש הממשלה. מדובר בהתפתחות חריגה ומעניינת, ואנחנו מביאים לכם הערב פרטים חדשים ומסעירים על החקירה, או אפילו על החקירות, כי הרי לא מדובר על חקירה אחת על עניין אחד, אלא כנראה, על מספר עניינים. נמצא איתנו כתבנו עם כל הפרטים על כל החקירות."שלום לכם, אז אם כן, כפי שכבר דיווחנו, ואני רוצה להיות זהיר, הבדיקה התפתחה לחקירה, כידוע, החקירה התנפחה לחקירות, וכרגע המצב הוא שמידע חדש, אני חוזר - מידע חדש, הגיע ליועמ"ש ולא בנושא אחד - אלא בכמה".תן לי להבין, כשאתה אומר חדש, אתה מדבר על מידע שלא היה עד עכשיו?
"בדיוק, מידע שעד עכשיו לא היה, ואילו עכשיו הוא כבר קיים, ומידע כזה, חדש כאמור, הגיע ליועץ המשפטי לממשלה, ובוודאי זהו מידע שהוא לא יכול היה להתעלם ממנו".מידע לגבי מה?
"אז כמובן שאנחנו לא יודעים מה המידע, מה התוכן שלו, מה הכותרת של המידע, ומה הסעיפים של המידע".ואתה יכול לספר מי העביר את המידע?
"כרגע מדובר באדם אחד או במספר אנשים".או נשים?
"כן, בהחלט, אנשים או נשים, שהעבירו את המידע החדש, ואנחנו כן יודעים ויכולים לספר ש...".יודעים, יכולים ורוצים?
"כן, בוודאי. יודעים, יכולים וגם רוצים לספר שמדובר במידע מוצק וחזק ואמין, כזה שיגרום לרעד גדול מאוד, לתזוזה או אולי לטלטלה".היית אומר אפילו לרעידת אדמה?
"בהחלט, רעידת אדמה, אבל לא סתם רעידה, אלא כזו שיש אחריה צונמי".כמו זו שהייתה בתאילנד?
"אפילו יותר מזה, כמו בתאילנד ומלזיה ביחד".וואו. זה הרבה יותר גדול ממה שחשבתי. אולי אפילו משהו בסדר גודל אדיר?
"כן. אני בפירוש יכול לאמוד את הגודל של המידע כגדול מאוד, ובהחלט כענקי, או אולי כאדיר, כמו שאמרת. אתה יודע מה, אני מרשה לעצמי לומר אולי אפילו גרנדיוזי, אני לא רוצה להגיד מפלצתי".כלומר זו לא חקירה קטנה או בינונית, אלא חקירה מפלצתית, שבוודאי גם תתפרס על פני זמן ארוך.
"מה זה זמן ארוך? אני מדבר איתך על יובלות, חקירת ענק בגודל של שתי רעידות אדמה פלוס צונמי, שתיחקר שנים".אבל אנחנו למודי ניסיון, למודי חקירות, והיו גם חקירות שנסגרו.
"נכון, ובהחלט יכול להיות שהחקירה עם המידע הגדול שבה, תיסגר ותסתיים בלא כלום. גם זו אופציה, אבל אני מעדיף שלא לדבר על האפשרות הזאת עכשיו".ברור. אז אם נסכם, מדובר בחקירה מפלצתית עם מידע חדש ומוצק בעניין נתניהו. תזכיר לנו על מה החקירה.
"אין לי מושג".תודה רבה לך, ועכשיו לתחזית.
"מחר ירד גשם קל, טפטופים זעירים כמעט לא מורגשים וללא רוח, ואולי אולי איזה רעם קטן...".אמממ, סליחה? אתה רוצה להרדים לי את הקהל? אין לך משהו יותר גדול מטפטוף? מה צפוי בשבוע הבא?
"אין לי מושג".אז תשער, זו תחזית. מה לדעתך יכול לקרות? זה כבר יהיה אמצע ינואר. תחשוב.
"או-קיי, אני בהחלט יכול לשער שתהיה סופה, ואמצע ינואר, זה כבר ממש חורף, אז אפשר לחזות גם רעמים וברקים ורוחות עזות...".האם אני שומע פה סיכוי לצונמי?
"אמממ".כן או לא?
"או-קיי, כן, בהחלט, עם סופה שכזאת, אפשר להגיד שגם צונמי זו אפשרות".כזה שימחה מעל פני האדמה עיר כמו אשדוד למשל?
"למה רק אשדוד? אם כבר צונמי, הוא יכול לאיים על כל מישור החוף, על נתניה, על חיפה, וכולנו עלולים להפוך לפליטים".כמו בחלב?
"חלב זה משחק ילדים לעומת מה שיהיה פה".טוב, תודה רבה לחזאי מזג האוויר, רק נזכיר שהבאנו מידע חדש על חקירת נתניהו ותחזית משוערת לקראת השבוע הבא. ולסיום, רגע אחד של נחת, שימו לב לדביבון החמוד הזה, איך הוא משחק יפה עם התינוק, כיצד הוא מכרבל אותו בתוכו ועד כמה הם יכולים להיות חמודים ומתוקים, בעלי החיים האלה... אוי, טרף אותו בסוף. טוב, לא משנה, עד כאן החדשות.