שבועות, חג הקציר והביכורים, אומנם הפך עם השנים לחג הלא רשמי של מועצת החלב, אך אנחנו לא כאן כדי לדבר על אוכל אלא על הסממן השני של החג: הלבן הבתולי.

הצבע מתקשר היטב עם מטעמי החג, אך זאת לא באמת הסיבה שבגללה אנחנו מאמצים אותו בשבועות. הלבן נלבש כי הוא משדר טוהר ומדגיש שאנו נמצאים במעמד מיוחד. אך האמת היא שאנחנו לא ממש צריכים סיבות מיוחדות כדי ללבוש לבן. הלבן מדגיש את השיזוף, עוזר לנו להיראות זוהרים בלי להתאמץ ומשדר תום. הצבע הטהור והחגיגי הוא גם האהוב ביותר על הישראלים בקיץ, והרי אנחנו נמצאים בפתחה של העונה החמה.

לקראת החג יצאו רשתות האופנה בקולקציות מיוחדות על טהרת הלבן. בחלונות הראווה אפשר לראות שמלות מפונפנות, גלביות ארוכות, ג'ינסים ומכנסיים לבנים, חולצות המשלבות רקמות, ולצדם המון אקססוריז לבנים. בעזרת אותם פריטים אפשר ליצור לוק ייחודי בטעם אישי - ממראה בוהו שיק ועד מראה אלגנטי מהודק. 

  צילום: יח"צ FREE PEOPLE לסטורי. צילום: יח"צ FREE PEOPLE לסטורי.
אלמביקה. צילום: יח"צאלמביקה. צילום: יח"צ

בגדים וארקססוריז בלבן. צילום : מאיר כהן, אבי ולדמן, דנה קרן, אביעד זיסמן, הנס מוריץ, עמית שסטוביץ, איליה מלניקוב, ניר יפה, טל קרתבגדים וארקססוריז בלבן. צילום : מאיר כהן, אבי ולדמן, דנה קרן, אביעד זיסמן, הנס מוריץ, עמית שסטוביץ, איליה מלניקוב, ניר יפה, טל קרת

לאורל למילוס. צילום: יח"צלאורל למילוס. צילום: יח"צ