יו"ר התנועה ציפי לבני תקפה היום (שבת) בחריפות את ראש הממשלה בנימין נתניהו על רקע פרשת פקדון הבקבוקים של רעייתו שרה נתניהו, וחשיפת ערוץ 2 על הסכום אותו מבזבז נתניהו על אלכוהול: "האלכוהול שנתניהו קונה בחודש - כמו שכר מינימום חודשי של מיליון אזרחים".

לבני התארחה באירוע שבתרבות בראשון לציון והוסיפה: "השבוע התברר שנתניהו הוציא 100 אלף שקלים מכספי ציבור במשך שנתיים על אלכוהול. נכון לנובמבר האחרון, כמעט מיליון עובדים מרוויחים 4,500-4,300 שקלים בחודש".
"אתם יודעים כמה זה יוצא בחודש", שאלה לבני את הקהל שנכח באירוע, "4,200 שקלים בחודש. מחיר האלכוהול שנתניהו קונה בחודש הוא כמו שכר חודשי של כמעט מיליון עובדים בישראל". יו"ר התנועה הוסיפה גם כי "מה שהאזרחים בוחרים בסוף זה לא רק האדם שמקבל או לא מקבל החלטות בלשכת ראש הממשלה אלא גם לפי ההתנהלות האישית שלו".

גם חברה להנהגת המחנה הציוני, יצחק (בוז'י) הרצוג, תקף את רה"מ. באירוע שבתרבות שהתקיים בחולון אמר הרצוג  כי "ביבי עסוק בהאשמות, זורק אחריות על ראשי ממשלה קודמים ועל התקשורת הישראלית, מתחבא מאחורי הפחדות בלתי פוסקות - בל אסור לשכוח – הוא ראש הממשלה כבר שש שנים והאחריות למצוקת הדיור, לילדים הרעבים ולמצבה החמור של מדינת ישראל  בעולם היא עליו". 


הרצוג הוסיף כי " בשנים בהן מכהן נתניהו בית בישראל הפך לפנטזיה בלתי אפשרית עבור זוגות צעירים ומשפחות. חצי מהשכירים במשק, אנשים עובדים ומתפקדים – לא גומרים את החודש עם משכורת חודשית של פחות מ-6000 שקלים. כאשר כל ילד שלישי גדל רעב – ראש הממשלה חייב לקחת אחריות וללכת הביתה. זו לא ציונות ולא אהבת ישראל – זו שרידות פוליטית וזריקת אחריות ולאזרחי ישראל מגיע ראש מממשלה חדש ומנהיגות אחרת, יוזמת ואחראית".

בתוך כך קראה היום  יו"ר מרצ, זהבה גלאון ליועץ המשפטי לממשלה לפתות בחקירה דחופה נגד ראש הממשלה נתניהו בחשד לגניבת כספי ציבור בפרשת מיחזור הבקבוקים ואמרה: "אם יש אמת בטענות על נתניהו להסיר את מועמדותו וללכת הביתה".