"כל מי שעובד איתי יודע שהתקשורת  מחכה לו – לתת לו כבוד ואולי כסף בתמורה לכך שיגיד משהו שלילי עלי. כל מי שיש לו משהו רע להגיד עלי הוא פתאום פופולרי מאוד בתקשורת", כך  אומרת אשת ראש הממשלה שרה נתניהו בשיחה אישית נדירה עם הסופרת נעמי רגן, שמתפרסמת הבוקר (שישי) במלואה במוסף "מעריב-סופהשבוע" ו"בג'רוזלם פוסט".

עוד אומרת נתניהו, שלא חוסכת במילים ותוקפת בחריפות את התקשורת במהלך הראיון: "אני אישה חזקה מאוד, פסיכולוגית ורגשית. אדם רגיל, ממוצע, היה מתמוטט מזמן. העובדה שאני מודעת למוטיבציה של ההתקפות האלה עוזרת לי. אני נמצאת תחת מבטה של התקשורת מאז 1996. היינו זוג צעיר מהצד הלא נכון של המפה הפוליטית. נראים לא רע, משכילים, עם ילדים קטנים וחמודים. כמו שעיתונאי אמר לי פעם, 'אם היית מהשמאל, את, בדיוק כמו שאת, היית המלכה שלנו'".  

עם זאת, לדבריה, התקשורת אינה משקפת את הלך הרוח האמיתי בציבור: "לא הייתי אומרת שהעולם כולו נגדי. יש את התקשורת, ויש את העם. אנשים ממש מעריכים מה שאני עושה. כשהלכתי לבית החולים לבקר חיילים בצוק איתן, או לבקר משפחות שכולות, האנשים שפגשתי תמיד אמרו לי אותו דבר: 'אל תשימי לב לתקשורת. אנחנו אוהבים אותך".

על הטענות שהיא מתערבת לכאורה בעבודתו של ראש הממשלה, אומרת נתניהו: "אני לא משתתפת בישיבות ממשלה. בכנות, יש נשים ואפילו בעלים של חברי כנסת שמעורבים הרבה יותר ממני בעבודתם של בני הזוג שלהם. הוא לא מבקש את עצתי בענייני הממשלה, הביטחון או הכלכלה, שבכולם אני לא מבינה כלום. אבל אחרי הכל, אני פסיכולוגית, והנאמנות שלי אליו לא מוטלת בספק. זאת גישה אליטיסטית ושוביניסטית שמאשימה את האישה, שאומרת שהכל חייב להיות באשמת האישה. זאת גישה סקסיסטית מאוד – ניסיון מכוון להשפיל את אשת ראש הממשלה בתפקידה הטבעי כשותפה שלו וכעזר כנגדו".

הסיפור המלא – היום ב"מעריב סופהשבוע"