כביש 232 ממשיך לגבות קורבנות בנפש: שני גברים, בשנות ה-40 וה-60 לחייהם, נהרגו היום (שני) בתאונת דרכים קטלנית בה היו מעורבים שלושה כלי רכב, בכביש סעד לכיוון מפלסים. בנוסף, נפצעה באורח קשה אשה בשנות ה-60 לחייה - נהגת הרכב השלישי.

בשעה 13:00 נמסר למד"א-נגב על תאונת דרכים בין שלושה כלי רכב, בכביש סעד לכיוון מפלסים. שלושה צוותים מתחנת כיבוי אש שדרות ואשקלון, שהגיעו לזירת התאונה, ניסו לחלץ את הגברים שנלכדו ברכב, אך מותם נקבע במקום על ידי פראמדיקים של מד"א-נגב.


אלון ארן, מתנדב איחוד הצלה, שהגיע ראשון לזירה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בתאונה חזיתית עם מעורבות שני כלי רכב, ולאחר מכן רכב נוסף התנגש אף הוא בכלי הרכב, לצערי שני הנהגים בתאונה החזיתית נהרגו במקום כתוצאה מאופי הפגיעה הקשה, צוותי כיבוי פעלו לחילוץ גופות שני ההרוגים מכלי הרכב, הכביש נחסם לתנועה, הנפגעת הנוספת היא מהרכב שהתנגש בכלי הרכב לאחר התאונה ולאחר שהענקנו לה טיפול רפואי ראשוני היא פונתה להמשך טיפול בבית החולים, מדובר בזירת תאונה קשה".

התאונה אירעה בכביש מהיר שבו ארבעה נתיבים, כביש שאינו מופרד על ידי גדר בטון בין הנתיבים השונים.

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ראשוני לאישה בת 60 במצב קשה, בהכרה, עם פגיעה רב מערכתית, ובהמשך פינו אותה לבית החולים ברזילי באשקלון.

חובש בכיר במד"א רועי פולק והפראמדיק בני גבאי שהגיעו ראשונים למקום התאונה סיפרו: "כשהגענו המראה היה קשה מאוד, שלשה כלי רכב פרטיים היו מעוכים לחלוטין, ערכנו סריקה מהירה ומצאנו בכל אחד מהרכבים נהג בלבד. שניים מהנהגים גבר כבן 60 וגבר כבן 40 היו לכודים בכסא הנהג כשהם מחוסרי הכרה ללא נשימה וללא דופק וסבלו מפגיעה רב מערכתית. ניסנו לבצע בהם פעולות החייאה, אבל הפגיעות היו קשות ביותר ונאלצנו לקבוע את מותם בתוך זמן קצר. האשה שהייתה ברכב השלישי, כבת 60, חולצה מהרכב ע"י עוברי אורח. היא הייתה בהכרה מלאה וסבלה מפגיעות חזה וגפיים. הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותה לבית חולים כשמצבה מוגדר בינוני עד קשה". משטרת התנועה הגיעה למקום ופתחה בחקירה לבירור נסיבות התאונה הקטלנית.
עליה של 86% בתאונת הדרכים
בעקבות התאונה הקטלנית בכביש 232, בה קיפחו את חייהם שני גברים בשנות ה-60 ואישה נוספת נפצעה באורח קשה, מסרה עמותת "אור ירוק" כי בעשור האחרון (2005-2014) נפגעו בכביש 232 - 930 בני אדם בתאונות דרכים, מתוכם נהרגו 27 בני אדם ו-63 נפצעו קשה. על פי הנתונים מתחילת השנה נהרגו בכבישי הארץ 54 בני אדם בתאונות דרכים, לעומת 29 בני אדם שנהרגו בתקופה המקבילה בשנה שעברה - עליה של 86%.

שמואל אבואב, מנכ"ל עמותת אור ירוק, אמר: "כביש 232 הוא כביש אדום ועתיר נפגעים כשבחלקים גדולים ממנו אין גדר הפרדה שתמנע תאונות חזיתיות. הכי קל זה להאשים רק את הנהג, אבל בכביש הזה אירעו בעבר מספר רב של תאונות  דרכים, חלקן קטלניות ולכן, כבר מזמן היו חייבים לשפר את התשתית בו ולהפוך אותו לכביש בטוח.  זו השנה השלישית ברציפות שנרשמת עליה במספר ההרוגים בכבישים, ולכן האחריות לבטיחות של כולנו בכביש היא של משרד התחבורה, שחייב להקצות יותר משאבים לטיפול בכבישים האדומים ובצמתים המסוכנים".