השחקנית והקומיקאית תיקי דיין התראיינה אצל דנה ספקטור ורן שריג ברדיו 103FM וסיפרה כי עברה הטרדה מינית כשהייתה ילדה בת 9. "קראתי בראיון שעברת הטרדה מינית מבחילה וקשה בגיל צעיר, זה נכון?", היא נשאלה. "נכון, זה קרה. מישהו היה כל הזמן שולח לי מבטי זימה. הייתי ילדה קטנה בת 9 עם מכנסים קצרים אדומים", סיפרה."כל הזמן הייתי רואה אותו בסביבה, כל הזמן מהחלון, מהמרפסת. הוא הסתכל לא טוב, בתור ילדה הבנתי שמשהו לא טוב. ואז יום אחד זה קרה במדרגות. אנחנו גרנו בקומה ראשונה ברמת גן. נכבה האור והוא תפס אותי מאחורה פתאום ואז באופן אינסטינקטיבי שלחתי רגל גבוהה אחורה, פתאום הייתי 'תום בוי' וזה כנראה עזר לי. ככה הצלחתי להתנתק ממנו, נכנסתי הביתה, סגרתי את הדלת, נכנסתי למיטה ואמרתי 'אוי' ונורא בכיתי. אמרתי 'אוי ואבוי', 'נגמרה לי הילדות', 'אני לא אוכל לצאת בכלל', אמרתי שאני יותר לא יוצאת לשכונה והשכונה הייתה הדבר הכי משמעותי בילדות הזאת", סיפרה.


סיפרת להורים?
"לא, לא סיפרתי לאף אחד. פעם לא אמרו, עכשיו טוב מאוד שאומרים"."אני זוכרת שהבנתי שהדרך היחידה שאחזור לשכונה היא שיקרה לו משהו אז התפללתי ואחרי שבוע הוא קיבל שבץ ומת".יואו, מכשפה.
"ילדה בת 9 מאמינה שיש לה סידור עם אלוהים. היא תגיד לו ויקרו דברים. לאט לאט התחלתי נורא לפחד שאני לא אכעס על אמא שלי או על מישהו".