אישה נוספת, תמר (שם בדוי) טוענת כי שדר הרדיו נתן זהבי תקף אותה מינית. בעדות שפורסמה הבוקר (רביעי) בגל"צ סיפרה תמר כי המאורע התרחש לכאורה לפני 15 שנים, כשהשניים שהו באותו הפאב. "הוא בא אליי תפס, את השיער שלי, אמר 'ניחוח של אישה' והסניף אותו. אני זוכרת שנפגשתי איתו בפאב ומצאתי עצמי עם כוס ויסקי ביד, הוא הביא לי שלוק ממנו"."אני זוכרת את הערב הזה די בפלאשבקים, הוא הוציא אותי מן הפאב ונכנסו לאוטו שלו. הגענו לבית שלו והייתי די מעורפלת. כשעלינו למעלה אני זוכרת שהייתי ערומה אצלו במיטה ולא זוכרת שהתפשטתי או שרציתי להתפשט. התעלפתי באותם רגעים ולא הייתי בהכרה מלאה הוא פשוט עשה את מה שעשה זה כמו להיות עם גופה".עוד הוסיפה המתלוננת: "חיכיתי ליום הזה שבו אוכל לשתף את העולם על הדמות הזאת. מאוד אשמח לנצל את הרגע הזה ושהוא ייקבל את מה שמגיע לו.כאמור, אין זו המתלוננת הראשונה נגד השדר. בעקבות העדויות הראשונות הגיב זהבי ואמר אז כי "לא היו דברים מעולם". עו"ד ליאור אפשטיין הגיב בשם זהבי ומסר היום לאחר הפרסום בגל"צ כי "זהבי חסר אונים ומשולל כל יכולות להתמודד עם ענן החשדות וערפל ההאשמות חסרות הפנים והמועדים שבחרתם להטיח בו. לו הייתם מפרטים את הדברים לגופם הייתם מקבלים תשובה עובדתית מסודרת. נדמה כי אנו חיים באקלים שלא מאפשרים לערער על גזר דין תקשורתי".


צילום: חיים צח, לע"מ


זהבי: "חסר אונים, אני הרוס"

שדר הרדיו פרסם לאחר מכן תגובה נוספת בדף הפייסבוק שלו, וכתב: "חוסר אונים. 'הערפדית' הדס שטייף מנהלת מסע אימתני נגדי. אין לי מושג מי הנשים שמתלוננות נגדי. מעולם לא אנסתי או תקפתי נשים, ההיפך. מחבריי הטובים אני מבקש אמון, זה מטורף. אני מבין רק עכשיו את שירו של אריק עיתונאי קטן, לא ידעתי שהוא הכיר את הדס שטייף. סליחה אם לא אענה לכם. זו התמודדות קשה, חיי מונחים על כף המאזניים, למען הסר ספק אני מוכן מהרגע לכל חקירה -עימות -מכונת אמת בתחנת משטרה עם מי שמתלוננת נגדי".

בפוסט נוסף שכתב שעה לאחר מכן הוסיף זהבי: "חוסר אונים 2. לאורך עשרות שנים אני נלחם מעל גבי העיתון וברדיו נגד אנסים ופדופילים. כמי שחווה בגיל 12 שתי תקיפות מיניות אני מודע לפחד ולקיפאון והזיכרון שאי אפשר לשכוח. מאות נשים ובני משפחות של ילדים שהותקפו פנו אלי לסיוע, עזרתי להם ככל יכולתי בלי תאוות פרסום (חולנית כמו של הערפדית). אם חס וחלילה פגעתי במישהי בדיבור על רקע סקסיסטי אני מתנצל מכל הלב זה לא היה בכוונת זדון. אני מבקש שתפו את שני הפוסטים האלו בכדי שיגיעו למה שיותר אנשים. אני הרוס".
שטייף: "אז מה אם קוראים לו זהבי? זה אומר שזה לא קרה"?

שטייף, כתבת גל"צ שפרסמה את העדויות הקשות של הנשים, התייחסה לדבריו של זהבי ואמרה: "הנשים מגיעות אליי לבד כשהן מרגישות בשלות לדבר אני מאמתת את זה עם אחרים ששמעו ושראו. אני לא מסתפקת בעדויות והעובדות מדברות בעד עצמן ויש גם את פרויקט 'METOO'. תמיד תקפו אותי והייתי זאת שצריך לתלות בכיכר העיר אבל אני לא זאת שמעזה, אני רק הפה של נשים אחרות. אז מה אם קוראים לו נתן זהבי? זה אומר שזה לא קרה?".

לשאלה "האם את לפעמיים אומרת לעצמך 'אולי הרסתי למישהו את החיים סתם?'", ענתה שטייף: "זו שאלה מצוינת. אני בודקת את עצמי כדי שזה לא יקרה. אתה יודע כמה אנשים יש על השולחן שלי? שמות של מפורסמים שלא פרסמתי, כי הכל אצלי נבדק ומגובה".