סמל שילה סימן טוב, לוחם גולני בן ה-23 שנפצע אנושות מדריסת המשאית בכביש 6 בשבוע שעבר, נפטר היום (שני) מפצעיו בבית החולים שיבא בתל השומר. בתאונת הדרכים הקטלנית שהתרחשה צפונית לניצני עוז בה נפצע סימן טוב, נהרגו גם הלוחמים בר יעקוביאן ואשטו טספו. בנוסף, נפצעו תשעה חיילים נוספים בדרגות פציעה שונות.

רוצים לקבל את החדשות לפני כולם? הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

התאונה התרחשה בשעות הערב ביום שלישי האחרון, כאשר משאיתו של תושב א-טור שבמזרח ירושלים התנגשה בשלושה רכבים צבאיים. נהג המשאית, אנואר אבו זינה, אמר אתמול ל"החדשות" כי הוא לא ראה את הרכבים: "אין שם אורות בכביש 6, והופתעתי מהחיילים האלה, מההאמרים האלה. זה היה לי ממש בהפתעה, לא ראיתי אותם, לא זיהיתי אותם".

סמל ראשון אשטו טספו שנהרג בתאונה בכביש 6

סמל ראשון בר יעקוביאן שנהרג בתאונת הדרכים בכביש 6. צילום: דובר צה"לסמל ראשון בר יעקוביאן שנהרג בתאונת הדרכים בכביש 6. צילום: דובר צה"לאבו זינה הוסיף: "אחרי שקרתה התאונה הזאת, ירדתי לעזור, והתחלתי להסתובב מאחורי המשאית, להסתכל אם יש מישהו מתחת למשאית, ניסיתי לעזור לנהג שהיה בהאמר. אני צעקתי שם - תזמינו אמבולנסים, ניסיתי לעזור להם. שאלתי איך זה קרה לכם?"
הנהג הפוגע ציין כי הוא מצטער על כך שהתאונה גרמה למותם של החיילים. "אני מצטער על זה ואני מבקש גם מאלוהים שירחם על האנשים שנפצעו, שיהיה לכם רפואה שלמה, אני ממש מצטער".