טרגדיית מותה של טוהר דוד במסיבת טבע ממשיכה להעלות תהיות לגבי המחדל שהוביל לפטירתה והאשמים באירוע. לאון בג'יו, אחד ממארגני מסיבת הטבע בה נפטרה טוהר, תיאר הבוקר (שלישי) ב-103FM את השתלשלות האירועים והבהיר שלטענתו לא נפל רבב במעשיו ובמעשי חבריו באירוע. "אינני יודע את מצבי המשפטי כי עוד לא הוגש נגדי כתב אישום. הנערה נפטרה בבית החולים סורוקה, חמישה ימים לאחר המקרה. לבית החולים היא הגיעה כשהיא עוד נשמה", אמר. 
על חילוצה של טוהר סיפר בג'יו: "קיבלתי קריאה בסמוך לרחבת הריקודים על בחורה ששכובה על הרצפה, ראיתי את טוהר שכובה מעולפת על הרצפה ונתתי לה לשכב בטנדר. חבר שעבד איתי באירוע, שהוא סטודנט לרפואה, לקח לה מדדים והתחלנו את הנסיעה על מנת לפנות אותה. באותה עת היא הייתה מטושטשת ומעורפלת, כנראה מסם כלשהו. היא לא דיברה אך הייתה עם עיניים פקוחות בתת תפקוד". 

עוד הוסיף: "כשהתחלנו לנסוע לכיוון לצומת להבים אותו חבר שבדק אותה שעבד במסיבה טען שזו לא פעם ראשונה שהוא רואה מקרה שכזה ושאין מה לדאוג כי הוא ייתן לה מים עד שהיא תתאושש. הקשבתי לאותו בחור כי יש לו השכלה כסטודנט שנה רביעית לרפואה והוא מתנדב במד"א והסתובבתי. בדיעבד אני מצטער על כך בגלל התוצאה, אך אני לא רואה איך אני יכול לפעול אחרת".

הוריה של טוהר דוד עם תמונתה. צילום:אלוני מור

על הטענה שהוא נקרא לשוב בגלל החשש שתבוטל המסיבה ומותה של טוהר היה בגלל בצע כסף, השיב: "אני לא הכרתי את טוהר אך אני משתתף בצער המשפחה, אף אחד לא חשב שדבר כזה יקרה. ברגע ששמעתי שיש מישהי מעולפת ברחבה לקחתי אותה בלי לחשוב פעמיים. לא היה כאן שום בצע כסף, זו ספקולציה של המשטרה. אם היה בצע כסף לא הייתי מוציא אותה לבית החולים בשום צורה. אני הייתי זה שסגר את האירוע וקרא למשטרה ולא אף אחד אחר. אותו אדם שהגיע עם טוהר לאירוע נטש אותה". 
בג'יו אף מחה נגד הפרסום שטוהר נשארה ללא השגחה עד הגעת צוותי מגן דוד אדום: "יצאתי מהמסיבה לכיוון הטרמפיאדה כדי לחסוך למגן דוד אדום את החיפוש אחרינו בשטח. היינו איתה עד שעלתה לניידת האמבולנס. גם השוטרים שהגיעו היו עם מצלמה ניידת וניתן לראות את השוטר משחרר אותנו מהאירוע. "קרה אסון כבד והדברים יגיעו לבית המשפט ויבדקו לאחר כתב אישום".

המזרון עליו שכבה טוהר דוד לאחר שהתמוטטה. צילום: דוברות המשטרה
לשיחה הצטרף אברהם דוד, אביה של טוהר, שדורש צדק בפרשה: "טוהר קיבלה מכה בראשה והקיאה דם בעוד שמארגני המסיבה טענו שהיא תתאושש עוד שעה וחצי. אותו סטודנט לרפואה ראה את המקרה הזה ואמר שהיא תתאושש. המקרה של טוהר הוא לא המקרה שהוא טען שהוא הכיר. הוא טען שהיא לקחה משהו ובגלל זה נדרשה לנוח. אם אחרי שעה וחצי ראיתם שמצבה של הילדה רק מתדרדר וממשיכה לפרכס, מדוע לא קיבלתם החלטה לקחת אותה למיון? הבנתי שקשרו אותה ושרטו את פניה. איך המצפון שלכם לא עצר אתכם".
לאון בג'יו השיב: "לא קשרו את הילדה ולא ראינו שהיא הקיאה דם. שמנו אותה בצד ואותו סטודנט נתן לה מים עד שבשלב מסוים היא נרדמה. היא לא פרכסה ארבע שעות. אני לא מכיר את המקרים שאותו סטודנט טען שהכיר אך סמכתי עליו, בדיעבד זו הייתה טעות. אני אשמח להיפגש עם אברהם, אביה של טוהר, ולדבר איתו על הכל. בסופו של דבר לי לא הייתה את ההכשרה המתאימה וכן ניסיתי לסייע לה".