פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר (רביעי) לבית משפט השלום בכפר סבא כתב אישום כנגד רונן ביטי, אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי, בגין עבירות של מעשה מגונה בפני קטינה מתחת לגיל 16, מעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 14 ואיומים והטרדה מינית בקטינה שטרם מלאו לה 15. הפרקליטות ביקשה את המשך מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.    


על פי עובדות כתב האישום, שהוגש בידי עו"ד נטלי חגי, בשנת 2014 הקים הנאשם קבוצת וואטסאפ בשם "ביטי אימפריה" שבה היו חברות כ-70 קטינות שמעריצות את בתו, שהינה כוכבת ילדים. במהלך השנים 2017-2018 נהג הנאשם לשוחח, בין היתר שיחות בעלות תוכן מיני, עם תשע קטינות מקבוצת "ביטי אימפריה".

הנאשם פנה לקטינות בצ'אט הפרטי ולשכנען להוריד את אפליקציית הטלגרם, תוך שהוא מסביר כי מדובר באפליקצייה "בטוחה" בה ניתן לשוחח שיחות סודיות שלא ניתן להעתיקן או להעבירן, וכי ההודעות נמחקות מיד בסמוך לכתיבתן. הנאשם נהג לנהל שיחות בעלות אופי מיני עם הקטינות, ובין היתר נהג לשאול אותן האם קיימו יחסי מין, ביקש מחלקן הודעה קולית בה הן נשמעות גונחות, שלח לחלקן תמונות וצילומי וידאו שלו מבצע מעשים מיניים בעצמו, הציע לחלקן לבצע בעצמן מעשים מיניים ועוד. הנאשם אף ביקש מאחת הקטינות לבצע בו מעשים מיניים וכן שלח לשלוש קטינות סרטון המתעד מעשים כאלה בין שני קטינים בכיתת לימודים.

רונן ביטי בבית המשפט. צילום: ללא קרדיט רונן ביטי בבית המשפט. צילום: ללא קרדיט

 
בהמשך לכך פתחו חלק מהקטינות קבוצת וואטסאפ שבה חשפו בפני אשתו של הנאשם את מעשיו, והנאשם שלח הודעה קולית בקבוצה בה איים על שתיים מהקטינות. 
 
בבקשת המעצר כתבה עו"ד נטלי חגי כי הנאשם: "ניצל ניצול ציני ובוטה את הצלחתה של בתו ואת הערצתן של קטינות רכות בשנים (חלקן מתחת לגיל 14) לבתו. הקטינות מתארות את השיחות עמו כ-"כבוד גדול" וכהזדמנות להתקרב לבתו. הקטינות היו מוכנות לעשות כל שיבקש והמשיב ידע  וניצל זאת. המשיב פעל בשיטה זהה עם הקטינות- תחילה, קירב אותן רגשית אליו והחל בשיח פרטי עימן, בהמשך, שכנע אותן להוריד את הטלגרם ואז החל בשיח המיני הבוטה. גם כאשר חלק מהקטינות סירבו לשתף עימו פעולה המשיך המשיב בשלו כמי שאינו יכול לחדול ממעשיו".