פיגוע דקירה בירושלים: מחבל הגיע עם רכב לרחוב ירמיהו בירושלים וככל הנראה דרס אדם - שהתפנה עצמאית במצב קל. לאחר מכן, המחבל יצא מהרכב עם סכין, הבחין בניידת משטרה, דקר מתנדב משטרה בידו ופצע אותו קל, השוטרים ביצעו ירי מדויק וניטרלו את המחבל.

תחילה דווח כי המחבל נפצע באורח קשה לאחר שנורה ולאחר מכן מת מפצעיו. יש במקום גם נפגע חרדה אחד שיפונה עם הפצוע קל לבית החולים שערי צדק.


תיעוד פיגוע הדקירה בירושלים

על פי מד"א מרחב ירושלים, שלושה בני אדם נפצעו קל. גבר כבן 65 במצב קל בהכרה מלאה עם פצע דקירה בגפיים. בנוסף מפונה לבי"ח שערי צדק צעיר כבן 20 במצב קל לאחר שנדרס כאמור.זירת פיגוע הדקירה ברחוב ירמיהו

על פי כלי התקשורת הפלסטינים, המחבל שביצע את פיגוע הדריסה והדקירה בירושלים הוא עאמר סכאפי, בן 21, מבית חנינא.

זירת הפיגוע בירושלים. צילום: דוברות מד"א

חובש בכיר במד"א יצחק אנגל שהגיע למקום, סיפר: "במקום הייתה המולה גדולה, גבר כבן 60 התהלך כשהוא בהכרה מלאה עם פצע דקירה בגפיים העליונות, העלנו אותו לאמבולנס ופינינו אותו לבי"ח תוך כדי טיפול רפואי".חובשת רפואת חירום, אלישבע פרץ אמרה כי "בתוך רכב שכב צעיר בשנות ה-20 כשהוא בהכרה מלאה וסובל מפציעה בגפיים התחתונות כתוצאה מפגיעת רכב. לאחר טיפול ראשוני העברתי אותו לאמבולנס ופינינו אותו לבי"ח כשמצבו מוגדר קל. הוא היה נסער מאוד וסיפר שנפגע מרכב ואזרחים שהיו במקום סייעו לו והכניסו אותו לרכב אחר עד שהגענו למקום".  חובש בכיר במד"א רפי הכהן סיפר על הזירה כי "מספר עדי ראייה שהיו בזירה לקו בהתקף חרדה והענקנו להם טיפול במקום".
 
מקורות פלסטינים מוסרים כי כוחות צבא מכתרים את ביתו של המחבל שביצע את הפיגוע הערב (ראשון) בירושלים. על פי הפרסומים, בני המשפחה נלקחים לחקירה.