אחרי התאונה הקטלנית אתמול, שוב שתי תאונות של התהפכות רכבים בצה"ל. רכב אחד התהפך סמוך לאדורה שבאזור חברון, נזק נגרם לרכב ושני חיילים נפצעו באורח קל ופונו לקבלת טיפול רפואי בבית חולים. המקרה יתוחקר. 

במקרה נוסף היום, כלי רכב אזרחי בשירות צה"ל התהפך במהלך פעילות הנדסית שגרתית במרחב החרמון. מפעיל הרכב ועובד נוסף נפצעו באורח קל ומפונים לקבלת טיפול רפואי בבית החולים. 
כזכור, חייל צה"ל, רב טוראי יובל מנע, בן 20 מגבעתיים, לוחם בחטיבת הצנחנים, נהרג היום (שבת) ושלושה חיילים נוספים נפצעו, שניים באורח קשה ואחד באורח קל בהתהפכות ג'יפ צה"לי במהלך פעילות מבצעית בדרום רצועת עזה. מפקד פיקוד הדרום, אלוף אייל זמיר, מינה צוות מומחים בראשות אלוף משנה אבי רחמים לתחקור נסיבות האירוע. כמו כן, המשטרה הצבאית פתחה גם היא בחקירת האירוע וההודעה אודות התאונה נמסרה למשפחות ההרוג והפצועים.

סמ"ר יובל מנע שנהרג אתמול. צילום: דובר צה"ל

מצה"ל נמסר כי במהלך סיור שגרתי על גדר המערכת של לבנת סיור שמורכבת משלושה רכבים, אחד הרכבים מסוג קטלן נסע אחרון בשיירה. מסיבה שעדין לא ברורה, כנראה האמר סטה לשול הימני, בניסיון חזרה לכביש הנהג שבר את ההגה שמאלה לכיוון הציר וכתוצאה מכך ההאמר התהפך. 
כמו כן, נאמר כי כתוצאה מההתהפכות ארבעה לוחמים בג'יפ נפצעו בדרגות שונות והמפקד נלכד תחת הרכב ההפוך. עוד צוין, כי לפי הממצאים בזירה, כלל הלוחמים היו חגורים בזמן ההתהפכות. כלל החיילים פונו על גבי מסוק לבית החולים סורוקה ושם נקבע מותו של מפקד הרכב.