ראש השב"כ, נדב ארגמן, השתתף היום (רביעי), יום הזיכרון, בטקס לכבוד הנופלים בארגון, אשר חלקם הגדול אף לא ידוע לציבור. בטקס, שנערך לפני אנשי הארגון, הדגיש ארגמן את הדרך הארוכה שיש לעשות עד שמגיעים לשירות, סיפר על טיב אנשי הארגון ואף התייחס לעובדה שרוב פעילות הלוחמים נשארת חסויה, וכי על מרביתה, רוב האנשים אפילו לא יודעים. "אנו זוכרים יחד את חברינו לשירות, עמיתים לדרך, אנשי שטח, לוחמי דממה, אנשים עזי נפש וחדורי תחושת שליחות, שמסרו נפשם במערכה המתמשכת על ביטחון ישראל, מאז קום המדינה. אנו מוקירים את מסירותם ועוז רוחם של אנשי השירות, שהציבור הישראלי כולו חב להם רבות- במרבית המקרים, מבלי לדעת דבר אודות מעשיהם ותרומתם לביטחון העם והמדינה".

ארגמן הוסיף לאחר מכן: "צוואתם של חברינו אולי לא נשמעת, אבל היא איתנו לאורך כל הדרך. במותם, הם ציוו לנו להמשיך ולדבוק בערכים שעליהם קם השירות; להאחז בנחישות בחזון המוביל אותנו קדימה. אנו ממשיכים בדרכם- לשמש לעם ״מגן ולא יראה". 

לסיום הסתכל להמשך הדרך ואמר: "את האובדן ואת הכאב אנו הופכים יום יום למקור כוח והשראה, להמשך עשייה למען החיים, העם והמדינה. בשנתה ה-70, ישראל חזקה מתמיד, טכנולוגית מתמיד, חדשנית מתמיד. טובי בניה נמצאים אצלנו בארגון, במגוון מקצועות ותפקידים. אנו גאים על כך, וממשיכים להנחיל להם את מורשת הארגון. זכרם של חללי שירות הביטחון הכללי לא ימוש מליבנו לעד. המחויבות שלנו היא להמשיך בדרכם, להמשיך ולהנחיל זאת לילדנו, ולהמשיך בעשייה הבלתי פוסקת למען מדינת ישראל ותושביה".