שוב הסתה פרועה נגד נשיא המדינה ראובן ריבלין ברשתות החברתיות. 


"רובי ריבלין תקע סכין בגב ישראל ובגב כל האמריקאים שמתנגדים להסכם עם איראן. ריבלין תומך באייטולות ובאיראן", כך אומר בסרטון יוטיוב חדש חיים בן פסח, המציג את עצמו כמנהיג "כוח המשימה היהודי", ארגון ימני קיצוני הפועל בארצות הברית ובישראל.

סרטון הסתה נגד הנשיא ריבלין
בן פסח היה בעבר פעיל בליגה להגנה יהודית. לאחר הירצחו של מנהיג התנועה הרב מאיר כהנא הוא ניסה להנהיג את התנועה בארצות הברית, אך בשל פעילותו בתנועה, ריצה עונש של 5 וחצי שנות מאסר. על פי עדותו, לאחר שהשתחרר גילה שבהיעדרו "הליגה להגנה יהודית הפכה להיות תנועה חסרת כל טעם וריח, תנועה מלוקקת ומתחסדת" ובמקומה הוא הקים את "כוח משימה יהודי". בארץ הוא נקרא "כוח משימה יהודי - הימין האמיתי".

בן פסח אומר כי הוא מגייס תרומות חשובות ובזכות כך תומך במשפחות מתנחלים ובנוער הגבעות.

בסרטון ארסי שהעלה ליוטיוב הוא תוקף בחריפות את נשיא המדינה ראובן ריבלין על שלדבריו הוא תומך בנשיא אובמה ובהסכם עם איראן.

"רוב הסנאט נגד ההסכם אבל לא ריבלין. אסור לדבר נגד אובמה וקרי ונגד ההסכם. רובי ריבלין תומך באייטולות, באיראן, באובמה, בכל אויבינו והוא ליכודניק. אתם שהצבעתם בשביל המפלגה המרושעת המושחתת הזאת שנקראת ליכוד, אתם יצרתם את המפלצת הזאת, את הרשע שנקרא רובי ריבלין", אומר בן פסח.

לדבריו, "ריבלין תוקף את נתניהו כי ביבי נואם נגד הסכם הגרעין עם איראן. זאת אומרת שריבלין חושב שאפילו דיבור אפילו נאומים נגד ההסכם הזה זה יותר מדי. צריך לתמוך. צריך להתרפס לגמרי להיכנע לגמרי למוסלמי האנטישמי ברק חוסיין אובמה וגם לאנטישמים הילרי קלינטון וג'ון קרי. איראן עומדת לפתח מאות פצצות גרעיניות. אתם מבינים איזה סכנה זו של שואה גרעינית? לא פחות".

"ביבי הוא מנהיג נורא אבל ריבלין תומך דווקא באובמה, תומך באויבינו. כשריבלין אמר מה שאמר, כל התקשורת האנטישמית השמאלנית בארצות הברית תפסה את זה כמתנה לאנטישמים וכולם אמרו: 'הנה נשיא מדינת ישראל תומך באובמה נגד ביבי אז צריך לתמוך בהסכם הזה'. ריבלין תקע סכין לא רק בגבו של ביבי, הוא תקע סכין בגבה של ישראל כולה. אבל לא רק זה. ריבלין תקע סכין בגב של האמריקאים שמתנגדים להסכם המטורף הזה".

יצוין כי הישראלי אשר יקו אשר העלה לרשת תמונות של ריבלין, נתניהו, יעלון והיועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין במדים נאציים הוא פעיל בארגון הימני הקיצוני של חיים בן פסח.

בן פסח עצמו מנוע בלהיכנס לישראל. לדבריו הוא ביקר בישראל לאחרונה ב-9941. הוא נעצר בנמל התעופה בן גוריון, נכלא בתא ל-24 שעות ללא אוכל או שירותים, וגורש בבושת פנים חזרה לאמריקה. מאז לא הורשה לחזור לישראל.

בן פסח מטיף להקמת ממשלה יהודית בישראל שתלחם "כמו שהרב כהנא הי"ד נלחם, וזו תהיה תחילתה של גאולתנו מהערבים יימח שמם הממררים את חיינו כל כך הרבה שנים הודות למנהיגים המושחתים, התבוסתניים והמתרפסים שהתחלפו בישראל כל כך הרבה פעמים בכל שנות קיומה הכואבות".