ראש הממשלה בנימין נתניהו ייצא מחר בבוקר למוסקבה לפגישה עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין. נתניהו התייחס היום (רביעי) לפגישה ואמר כי "זו פגישה חשובה מאוד לביטחון ישראל". לדבריו, "ניצחון על הטרור של דאעש לא יכול להביא להתגברות הטרור של איראן וגרורותיה. לא מחליפים טרור בטרור". בפגישה צפוי להביע נתניהו את ההתנגדות התקיפה של ישראל להשארת הכוחות של איראן וגרורותיה בסוריה ובים התיכון במסגרת שיחות ההסדרה- בכל הסדר שהוא.בנוסף, ראש הממשלה ציין כי המטרה היא להמשיך את הקשר השוטף בין ישראל לבין רוסיה על מנת למנוע חיכוכים בסוריה. בנוסף, נתניהו מתכוון להעלות שוב בפני הנשיא פוטין את העובדה שרמת הגולן אינה מהווה חלק מהדיון בכל מתווה. לנסיעת ראש הממשלה יתלוו השר זאב אלקין, ראש המל"ל בפועל תא"ל (במיל') יעקב נגל, ראש הסגל יואב הורוביץ, ראש אמ"ן אלוף הרצי הלוי והמזכיר הצבאי תא"ל אליעזר טולדנו.

שלשום שוחח נתניהו עם נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ. השניים שוחחו על ניסוי הטילים שביצעה איראן ועל הסכם הגרעין בין  ארצות הברית למדינה. שני המנהיגים שוחחו ארוכות על הסכנות שנובעות מהסכם הגרעין עם איראן ומהתוקפנות האיראנית באזור ועל הצורך לעבוד ביחד כדי להתמודד עם הסכנות הללו.

בנוסף לכך, ראש הממשלה ניצל את ההזדמנות להודות לנשיא על האירוח החם בזמן ביקורו בוושינגטון והביע את הערכתו על האמירה התקיפה של הנשיא נגד אנטישמיות בנאום שנשא מול הקונגרס בשבוע שעבר.