הכוכבת הפוליטית החדשה: ח"כ מירב בן ארי (כולנו) התייחסה היום (שלישי) בתוכנית של ינון מגל ויואב לימור לסקר של חברת 'החדשות' שפורסם אתמול, שנותן למפלגה, שעוד לא ממש קמה ואין לה שם, של ח"כ אורלי לוי אבקסיס, מספר מדהים של שמונה מנדטים. "כשכחלון הכריז שהוא רץ לבדו הצפי היה שיקבל 20 מנדטים אבל כולנו ראינו מה יצא. אני קוראת לציבור לעשות גוגל ולבדוק את העשייה של לוי אבקסיס כדי לדעת בדיוק מי היא, מהי העשייה שלה ומה האג'נדה שלה", אמרה בן איר. 

לימור התייחס לדבריה: "את שולחת את הציבור לחפש את התחקיר שעשו עליה, אותי לימדו בתקשורת שכאשר פוליטיקאים מתחילים לכלכך ולתקוף יריב שלא קיים זה אומר שמאוד מפחדים ממנו. הציבור חושב שהיא אותנטית, תסתכלי על המראה ותתמודדי עם הביקורת והשריטות שיש עליה במקום לשבור אותה".השיבה לו ח"כ בן ארי: "אף אחד בציבור לא יודע מה היא עשתה. אני יכולה לספר לך שבאופן אישי העברתי עשרה חוקים בשלוש שנים, ביניהם מתן מענק לימודים לאימהות חד הוריות ונקודות זיכוי להנדסאית המשפיעים באופן ישיר על האזרח הישראלי. אורלי הייתה עשר שנים בקואליציה, איזה חוקים היא העבירה?" .
בן ארי המשיכה ותקפה: "חברת הכנסת שולי מועלם מישראל ביתנו היא אישה עם אג'נדה, אי אפשר להתבלבל עם הגישה הפמיניסטית שלה ומה שהיא עשתה, מה אתם יודעים על אורלי לוי? אני לא מצליחה להבין את ההתלהבות. היא כמו נינט טייב ששרה מעולה אך כשהיא באה לחתונה היא מבאסת והופכת אותה לים של דמעות. יש תדמית ויש מציאות. מפלגת כולנו כל הזמן עובדת ואני מציעה לבדוק את העשייה שלנו".
עריכה: איתמר זיגלמן