הוליווד מחרימה את הבמאי שנחשד בתקיפה מינית של בתו: השחקן הבריטי המוערך קולין פירת' הצהיר כי אתמול "לא אעבוד עם וודי אלן שוב בעתיד", השחקנית קלואי סביני ששיחקה בשנת 2004 בסרטו "מלינדה ומלינדה" הצטרפה אליו היום (ראשון), "גם אני נסערת ומתלבטת בקשר להחלטה הזו, האם אעבוד איתו בעתיד? כנראה שלא". ההצהרות הגיעו, בעקבות הראיון הטלוויזיוני הטעון שהעניקה דילן פארו, בתו המאומצת של וודי אלן, בסוף השבוע, ובו שבה וטענה כי הבמאי הוותיק והמוערך תקף אותה מינית בצעירותה.

פארו, דומעת ורגשנית, סיפרה כיצד אביה החורג ניצל אותה מינית לטענתה בשנת 1992, כשהייתה בת 7 בלבד: "וודי לקח אותי לעליית הגג, כאשר אמי (השחקנית מיה פארו – נ"צ) הייתה בקניות. הוא ביקש ממני לשכב על הבטן ולשחק ברכבת הצעצוע של אחי, כאשר הוא התיישב בפתח הדלת והחל לנצל אותי מינית."כילדה בת 7, הייתי אומרת שהוא נגע באיברים הפרטיים שלי, וזה מה שאמרתי אז. כאישה בת 32 אני אומרת כי הוא נגע באיבר המין שלי עם האצבעות שלו. הוא היה הולך אחרי, נוגע בי, מחבק אותי, ואם אמרתי לו פעם שאני רוצה ללכת לבד, הוא לא היה מאפשר לי. פעמים רבות הוא ביקש ממני להיכנס איתו למיטה כאשר הוא ואני היינו רק בתחתונים".

פארו הכחישה בתוקף את הטענות של אלן, שלפיהן היא עברה שטיפת מוח על ידי אמה, ששכנעה אותה להמציא את סיפור ההטרדה המינית כנקמה על כך שאלן קיים רומן עם בתה החורגת סו־יי פרווין ומאוחר יותר אף התחתן איתה.בתגובה לראיון פרסם דוברו של אלן הכחשה נמרצת: "כאשר נשמעה הטענה הזאת לראשונה לפני 25 שנה, היא נחקרה באופן מקיף על ידי המרפאה להתעללות מינית בילדים בבית החולים ייל ניו הייבן ובשירותי הרווחה של מדינת ניו יורק. שניהם בדקו את התלונה לאורך חודשים ארוכים וקבעו באופן עצמאי כי לא בוצעו כל הטרדות."במקום זאת, הם קבעו כי יש סבירות גבוהה שילד פגיע שוכנע לספר את הסיפור על ידי אמא כועסת במהלך פרידה שנויה במחלוקת". למרות הכחשתו, טענותיה של בתו המאומצת גרמו לכך שבמשך השנים מספר לא מבוטל של שחקנים הודיעו כי יסרבו לעבוד בעתיד עם הבמאי המפורסם, וכעת הצטרף לרשימה גם פירת'.