נראה כי ההתנהלות סביב ה"ספייס גירלס" תמיד הייתה מלאה אי ודאות, הודעות מרגשות וביטולים מאכזבים, כך שגם את ההודעה האחרונה של כוכבת הלהקה הבריטית המצליחה של שנות התשעים, מלאני בי, כדאי לקחת בערבון מוגבל, אבל אם הכל יסתדר - הן הולכות להופיע בחתונה המלכותית.

מלאני בי, שהייתה מוכרת בימי התהילה של הלהקה כ"סקרי ספייס", "פלטה" ב"טעות" כי הלהקה האייקונית הוזמנה להופיע בחתונתם של הנסיך הארי ומייגן מרקל. הכוכבת התראיינה בתוכנית "The Real" וסיפרה על ההזמנה שקיבלה לאירוע המיוחד, כשנשאלה עוד על הנושא, היא שפכה מידע שהסגיר את האיחוד המרגש.

הנסיך הארי ובת זוגו מייגן מרקל . AFPהנסיך הארי ובת זוגו מייגן מרקל . AFP


כזכור, הלהקת האהובה והמיתולוגית הודיעה כבר בחודש נובמבר מתוכננת לעשות קאמבק. לאחר שנים של שמועות, כל חמש חברות הלהקה מוכנות להתאחד מחדש עבור אלבום חדש, והופעה טלוויזיונית מיוחדת. 

האתגר להביא את כל ארבע חברות הלהקה האחרות: מלאני בי, ויקטוריה בקהאם, אמה בנטון, וג'רי האליוול, להופעה חד פעמית בטלוויזיה והקלטת אלבום חדש שצפוי לצאת בשנה הבאה, ככול הנראה לא היה קל.

גם בתחילת השנה שעברה דיווחנו כי להקת הבנות הכי מצליחה של שנות ה-90 הייתה צפויה להתאחד, לפחות בהרכב חלקי לסיבוב הופעות לציון 20 שנה מהקמת הלהקה, אבל זה לא היה פשוט כמו שזה נשמע. החמישייה, שעד לפני כמה שנים הייתה חבורה אוהבת ודי שמחה - התפרקה, ומלבד ויקטוריה בקהאם ומלאני סי הייתה אמורה להתאחד בקרוב ולהופיע שוב על הבמה.לצערן של הבנות, שרצו להחזיר לעצמן את התהילה, בקהאם על פי הדיווחים גרמה לביטול סיבוב ההופעות, אחרי שדאגה בעזרת עורכי דין לכך שהבנות לא ישירו את השירים הישנים. חברת הלהקה דרשה אז מאמה בנטון, ג'רי האליוול ומלני בי שלא להשתמש בשם הקבוצה וברזומה שלה, אז נראה כי המצב השתנה.

מקורב לבנות סיפר בשנה שעברה למגזין ה"סאן" האמריקאי ש"הבנות שבורות, זאת ממש דרך עצובה לסיים את הכל. ויקטוריה הייתה חלק ענק בחייהם ועכשיו היא משתמשת בעורכי דין כדי למנוע את הקאמבק שלהן", על פי הדיווחים ויקטוריה הייתה מוטרדת שהופעת הקאמבק בשילוב השירים הישנים לצד החדשים יפגע "במסורת" של הספייס גירלז כפי שהייתה עד עכשיו. כעת, כאמור, אפשר לשוב ולחייך - ולהתחיל לשנן את השירים לקראת ההופעה בחתונה המלכותית.