אירוויזיון 2018 הגיע אמש לסיומו בניצחון מזהיר של ישראל. השידור החי מליסבון, פורטוגל, שהגיע לעשרות מדינות הסתיים לקראת השעה 2 בלילה שעון ישראל, והתגובות ברשת לא מפסיקות לזרום. הצופים הישראלים שראו את שיר של הנציגה המקומית התלהבו, הצופים מהעולם, שלא הכירו את ה"Toy" הופתעו, ופעילי ה-BDS אכלו את הכובע.

עוד לפני הזכייה החלו להופיע ברשת פרודיות על שירה של נטע ברזילי, רגעים לפני תחילת התחרות הגולשים הישראלים פרסמו תגובות תמיכה נלהבות לנציגה שלנו, ומיד עם ההודעה הוודאית על הניצחון החלה הרשת להתמלא תגובות. 


הגולש הישראלי ליאור חליבה עיצב כרזת תמיכה בנציגה הישראלית ברוח קמפיין הבחירות של אובמה, עם הכיתוב המשעשע "YES CHI-KEN" המתייחס למוטיב התרנגולת בהופעה.


נטע ברזילי בדמות נתניהו. צילום מסךנטע ברזילי בדמות נתניהו. צילום מסך נטע ברזילי - תגובות ברשת. צילום מסך נטע ברזילי - תגובות ברשת. צילום מסך


כתב תאגיד השידור הישראלי מלך זילברשלג, שתפקד בככתב הדיגיטל של "כאן" באירוויזיון העלה תמונה של עצמו עם איפור העיניים המזוהה עם נטע ברזילי.שעות לפני התחרות האירופית העה עמד הפייסבוק של ערוץ הילדים סרטון שכולל את המנחים כשהם עושים ליפסינק לשיר הידוע.אחת התופעות המצליחות של השנה האחרונה, תרגום שירים לשפת הסימנים לא פסחה על "TOY" וגרסה מיוחדת לשיר, עלתה אמש לרשת, בתוספת תנועות ידיים