פוסט שהעלה ח"כ אורן חזן (ליכוד) בגנות החתונה של מגישת הטלוויזיה הערבייה לוסי אהריש והשחקן צחי הלוי, שנישאו אמש בחשאי, עורר סערה ברשתות החברתיות וגרר מאות תגובות נזעמות. אהריש, מגישת הטלוויזיה הפופולרית, ערבייה מוסלמית, נישאה אתמול עם בחיר לבה צחי הלוי לאחר זוגיות שנמשכה שנים, ולבקשת בני הזוג החתונה נשמרה בסוד. טקס החתונה תוכנן בסודיות גמורה מחשש להפגנות או הפרעות מצד גורמים קיצוניים, מקרב שני העמים.
הזמר עידן רייכל, שנשוי לאישה אוסטרית וחי עמה בישראל, הגיב גם הוא היום בפייסבוק (חמישי) לדבריו של חבר הכנסת. "הי זה רייכל, רציתי לספר לכם איזה עניין", כתב הזמר, "צחי ולוסי התחתנו, וקיבלנו מסר מח״כ אורן חזן. המסר היה פומבי, כלומר - לא אישי אליהם, אלא רצון להלבין את פניהם, לפנות על חשבונם של צחי ולוסי אל אלו שמי שאורן חזן חושב שהמסר ידבר אליהם. וצחי ולוסי היו רק כלי בדרך. הרי אם היה כותב מדם ליבו, היה כנראה מעביר מסר אישי".
"פעם רב אחד כתב לי בצורה מרגשת, ואישית, את הכאב האמיתי שהוא חש מחיי המשותפים לדמאריס. אתם יודעים מה? האמנתי לו. כתב בצורה דיסקרטית, יפה, אישית. ואתם יודעים מה? גם דמאריס האמינה לו. שהוא כותב מדם ליבו. והיום אנחנו אפילו בקשר".

עוד הוסיף רייכל: "אבל כשבתוכנית טלוויזיה אמר פעם מישהו מפורסם מאד בפאנל שישב בו, שהוא חושב שזה ביזיון שרייכל בחר חיים משותפים עם דמאריס, ושהבנות לא יהודיות עד אשר ואם יתגיירו. דמאריס אמרה לי משהו יפה: 'אתה יודע עידן, שאם אני הייתי המפורסמת, והיינו חיים באוסטריה, והיו בתוכנית אומרים שזה ביזיון שנישאתי ליהודי, היו כנראה מפטרים את המגיש, העורך, וכל מי שקשור לזה. אבל פה אצלנו בישראל, איכשהו, אנשים מרשים לעצמם'.

כזכור, זמן קצר לאחר שדבר החתונה החשאית פורסם ברבים, העלה ח"כ חזן פוסט שבו כתב: "לא מאשים את לוסי אהריש שפיתתה נפש יהודי במטרה לפגוע במדינתנו ולמנוע מעוד צאצאים יהודים להמשיך את השושלת היהודית, להפך היא מוזמנת להתגייר. כן מאשים את צחי המתאסלמלוי שלקח את 'פאודה' צעד אחד רחוק מדי - אחי צא מהסרט". הוא הוסיף: "לוסי זה לא אישי, אבל דעי, צחי אחי ועם ישראל עמי, די להתבוללות!".

דבריו גררו כאמור תגובות נזעמות. ח"כ שלי יחימוביץ' (המחנה הציוני) צייצה: "ברכות ואושר לזוג המהמם לוסי אהריש וצחי הלוי. ובאשר לציוץ הזה, אין חדש תחת השמש. אוכלי המוות כזכור סברו שרק טהורי דם רשאים להתקיים".אחד הגולשים השיב לח"כ חזן: "רגע אורן, תסלח לי רק לרגע. זונות בבולגריה, זו לא התבוללות? או שאני מתבלבל בינך לבין מישהו אחר? אה, בעצם לא, אני לא".
 
גולשת אחרת כתבה: "אורן כתומכת המפלגה שאליה אתה משתייך, הדעות שלך מבישות, גזעניות וחשוכות. עצוב שאדם כמוך עם כל כך הרבה עוקבים מפיץ את האג'נדה האומללה הזו. חבל שאלו הערכים שאתה מעביר הלאה. חבל על השנאה והפילוג שאתה גורם. הליכוד צריך להוקיע אנשי ציבור מהסוג שלך, שפוגעים אנושות בתדמית שלנו".
 
ח"כ סתיו שפיר אמרה: "לוסי אהריש האמיצה וטובת הלב מבינה מה זה להיות יהודי יותר משמבין מי שצייץ את הסטטוס המבחיל והגזעני שנאלצת לשתף פה - בתקווה שכולם יראו עם מי יש לנו עסק ואיזה אנשי זוהמה נתניהו הכניס אלינו הביתה". 
 
לעומת זאת, ח"כ חזן קיבל חיזוק מיו"ר ארגון להב"ה בנצי גופשטיין, שכתב: "אני מבין את לוסי אהריש שלא מוכנה להתחתן עם ערבי. אבל אני מצפה מצחי, שהוא בא ממשפחה טובה, שישמור על הכבוד של עם ישראל ולא יתבולל. צחי, לא מאוחר מדי, חזור בתשובה ושוב לעם ישראל".