בהמשך לאירוע הירי ממוצ"ש ב"מגדלי הצעירים" הת"א, בו נקבע מותו של הקורבן בן ה-23, הבוקר (ראשון) יובא החשוד בן ה-26 לדיון הארכת מעצר בבימ"ש השלום בת"א, ביחד עם בת זוגו בת ה-19 שנעצרה בחשד לקשירת קשר לביצוע פשע.

נחשף אמל"ח רב: הפשיטה על מתחם של ארגון הפשיעה בכרי | פרסום ראשון
"חנק אותי, שבר לי את המשקפיים": חיים לוינסון טוען שהותקף על ידי שוטר

כזכור, בילוי של שני זוגות חברים צעירים בשנות ה-20 לחייהם בדירה בתל אביב, שכלל שתיית אלכוהול, הסתיים באירוע טרגי בו צעיר כבן 23 נורה למוות על ידי צעיר אחר כבן 26.

בשעות אחר הצהריים דווח למשטרה כי בקומה ה-14 ב"מגדל הצעירים" ברחוב אחד העם בוצע ירי, כוחות המשטרה שהגיעו למקום איתרו צעיר ירוי בפלג גופו העליון ושתי צעירות ששהו במקום, וכן צעיר נוסף - הוא החשוד בירי, תושב חיפה. במקום שבו שהו אותרו מספר בקבוקי אלכוהול.

מבירור ראשוני של המשטרה עלה כי שני הצעירים הם מאבטחים, המחזיקים נשק ארגוני ברישיון. החשוד מחזיק את הנשק הארגוני משנת 2020. החשוד שהה עד לאחרונה במילואים. בנסיבות שנחקרות עתה, במהלך הבילוי, שלף החשוד את אקדחו וירה לעבר חברו ופצע אותו באורח אנוש.

צוות מד"א שהגיע למקום ניסה לבצע בו פעולות החייאה אך נאלץ לקבוע את מותו. המשטרה עיכבה לחקירה את שלושת חבריו של המנוח, החשוד ושתי הצעירות, במטרה שאלו יוכלו לשפוך אור על פרטי האירוע. מחר יובא החשוד לבית משפט השלום בתל אביב, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו. החקירה הוטלה על היחידה לפשיעה חמורה (יל"פ) של מרחב ירקון.