ילד כבן 4 נמצא מחוסר הכרה הבוקר (רביעי) בבית בירושלים. חובשים ופאראמדיקים של מד"א העניקו לפעוט טיפול רפואי ופינו אותו במצב קשה מאוד ולא יציב לבית החולים "שערי צדק", תוך כדי ביצוע פעולות החייאה. נסיבות המקרה נמצאות בבדיקה.

הפאראמדיקים של מד"א רן אבלס ואריה עבוד שטיפלו בילד, סיפרו: "כשהגענו לבית ראינו את הילד שוכב מחוסר הכרה כשהוא ללא דופק וללא נשימה. הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות שכללו תרופות, הנשמה ועיסויים וכאשר חזר הדופק הוא פונה במצב קשה מאוד ולא יציב תוך כדי המשך טיפול רפואי מציל חיים לבי"ח".

  

כזכור, פעוט כבן שנתיים איבד את ההכרה בעת ששהה אתמול בפעוטון בראשון לציון, ולאחר מאמצי החייאה נאלץ הצוות הרפואי לקבוע את מותו. עם הדיווח על האירוע, הגיעו למקום רופא וחובשים מתנדבים של איחוד הצלה. הם ביצעו בו פעולות החייאה מתקדמות ולאחר מכן פונה הפעוט על ידי חובשים ופאראמדיקים של מד"א לבית החולים "אסף הרופא" תוך המשך פעולות החייאה, כשמצבו הוגדר אז אנוש. הרופאים במרכז הרפואי נאבקו על חייו ולמרות מאמצי ההחייאה נאלצו, כאמור, לקבוע את מותו. 

הפעוטון בראשל"צ בו מת אתמול בן השנתיים. צילום: דוברות איחוד הצלההפעוטון בראשל"צ בו מת אתמול בן השנתיים. צילום: דוברות איחוד הצלה