הנכים חזרו לכבישים ולחסימות. כביש מספר 2 בצומת יקום נחסם היום (חמישי) לכיוון צפון על ידי מפגיני "הנכים הופכים לפנתרים". החסימה נפתחה לאחר שעתיים בתום עימות קשה בין המפגינים לשוטרים במקום. עדיין נרשמים עומסי תנועה כבדים בין מחלף הסירה ליקום. השוטרים אפשרו לנכים לחסום שניים משלושת הנתיבים אבל עימותים החלו לאחר שרשמו לטענת המפגינים דוחות תנועה לרכבי הנכים שחסמו את הכביש. בקבוצת "הנכים הופכים לפנתרים" אומרים למעריב: "ככל שהמשטרה תכביד את ידה על המפגינים כך המחאה שלנו בכבישים רק תחריף".

לדברי מוביל המאבק, אייל כהן, "כל עוד ממשלת ישראל לא תגיע תעלה את קצבאות הקיום לגובה שכר המינימום ימשיך המאבק ויחסמו מקומות אסטרטגיים כולל כבישים. עדיף לסיים את המאבק כבר עכשיו כי בימים הקרובים יצפו ממשלת ישראל והאזרחים במדינת ישראל במכות יותר כואבות".
יצוין כי המפגינים הם מהאגף הניצי של מאבק הנכים, קואליציית הארגונים המתנגדים גם למתווה הממשלה שמתעכב לפתרון המשבר, בדמות העלאת קצבת הנכות ל-4,000 ש"ח בתוך ארבע שנים. המתנגדים דורשים קצבת מקסימום לנכים חסרי כושר עבודה של 5,300 ש"ח כגובה שכר המינימום ובתוך שנתיים. ועדת העבודה והרווחה של הכנסת תתכנס שוב ביום שני הקרוב, להמשך הדיון שפוזר השבוע בנושא העלאת קצבאות הנכים על פי מתווה הממשלה. 

אנשי "הנכים הופכים לפנתרים" הדגישו בשיחה עם מעריב: "אנחנו חוזרים לכבישים בלית ברירה משום שהממשלה מתעלמת מדרישתנו למו"מ אמיתי עם נציגי כלל ארגוני המאבק ושמירת אופק גובה שכר המינימום לקצבת הנכים הקשים. גם את המתווה שהממשלה עצמה התחייבה להפעיל בחוק עד תחילת החודש הבא היא כלל לא הביאה עדיין לכנסת, וגם אם יעבור הוא יאלץ את הנכים הקשים להסתפק בתוספת עלובה של 300 ש"ח לחודש בשנה הקרובה, כשהאופק של ההתחייבות הממשלתית לא ברור. יש לממשלה הזדמנות אחרונה למו"מ אמיתי אחרת מה שרואים כאן זה רק הפרומו".