אילנה ראדה, אמה של תאיר ז"ל שנרצחה לפני 11 שנים, התראיינה הבוקר (שני) בגלי צה"ל והתייחסה להסרת הפוסט שלה בפייסבוק בו פרסמה את מספר הטלפון האישי של שרת המשפטים איילת שקד. ראדה פרסמה את המספר וביקשה מעוקביה להפעיל על השרה לחץ כדי שתורה לפתוח את החקירה מחדש. 

"פייסבוק הורידו את הפוסט ומחקו את מי שהוא יד ימיני", אמרה ראדה. "פנינו לפייסבוק ואמרו לנו שבמשרד הנמשפטים החליטו וכתבו לו שניתנה הוראה למחוק את הפוסט וכנראה שאנחנו לא מודעים למה מותר ומה אסור בפייסבוק". 
לטענת האם השכולה, היא עשתה בדיוק מה ששקד עשתה בעבר: "שאבתי את הרעיון הזה מאיילת שקד, שעשתה זאת עוד לפני שהיתה שרה. היא הפיצה מסםפרי טלפון של חברי כנסת כדי ליצור לחץ על אג'נדות שלה. אני שואלת - מה שמותר לשר אסור לי? עצוב לי".

מלשכת שרת המשפטים נמסר בתגובה שפייסבוק התבקשה להסיר את הפוסט וככל הנראה עשתה זאת מפני שפרסום פרטים אישיים על אנשים נוגד את תנאי השימוש שלה. 

"בשרירות לב ובחוסר אתיות"
בפוסט שנמחק כתבה ראדה: "עוקבים יקרים, היום אני זקוקה לעזרתכם. זה ייקח דקה מזמנכם, לא יותר. זהו, פקעה סבלנותי. 11 שנים עברו מאז בתי נרצחה, ועדיין אין לי תשובות. רשויות החוק אכזבו אותי. עבודת החקירה הייתה כל כך מוטה ורשלנית והתוצאה היא, שהרוצחים מסתובבים בינינו כאילו לא קרה דבר. המדינה מוסיפה חטא על פשע בניסיון המתמשך שלה למנוע בכל דרך את גילוי האמת עד תומה".
עוד הוסיפה האם כי "כמוני – שופט העליון דנציגר אמר, שהרשעתו של זדורוב לא מאפשרת לו לישון בלילות. שהספקות רבים מדי. שפסק הדין המזכה שהוא נתן היה צריך להספיק בשביל לפתוח את החקירה מחדש. והמדינה שותקת". כאמור, את דבריה סיימה ראדה: "הערה קטנה לסיום: אם אתם תוהים מאיפה קיבלתי את הרעיון הזה, התשובה היא מאיילת שקד עצמה. לפני שנבחרה לכנסת היא הקימה יחד עם בנט ארגון בשם 'ישראל שלי', שהיה עושה בדיוק את זה – מפרסם טלפונים של פוליטיקאים בפייסבוק כדי להעלות נושאים לסדר היום וללחוץ היכן שצריך".
לאחר הסרתו העלתה פוסט חדש ובו כתבה: "לצערי, בשרירות לב, ובחוסר אתיות, הפוסט הורד. מעניין מי גרם לפוסט הזה להיעלם, אך אני אמשיך להילחם למען הצדק בכל הכח. ומי שהצליח לקרוא ולשתף, אנא המשיכו להעביר את המסר. שיהיה לנו שבוע טוב וגם לך איילת שקד".