יום לאחר הדיון במשפט תביעת לשון הרע של ראש הממשלה נתניהו ורעייתו שרה נגד יגאל סרנה, במהלכו העידו כל השלושה, התראיין הבוקר (רביעי) עורך דינו של העיתונאי אביגדור פלדמן לתוכניתם של ניסים משעל, ספי עובדיה ודרור רפאל ב-103FM. בראיון הודה עו"ד פלדמן, שהשופט צפוי ככל הנראה להכריע לטובת בני הזוג נתניהו."המלחמה העיקרית תהיה על סכום הפיצוי", אמר, "השופט מראש קצץ לנו את הידיים והרגליים. הוא אמר שיתעסק רק במה שקרה בכביש מס' 1 בשעת לילה בנקודה המסוימת הזו, ולא ירשה לנו לחרוג ולו מילימטר מהמקום הזה. אני מעריך אותו. הוא שופט נחמד, ותיק, אבל העובדה שהוא לא יכול לראות את כל הרקמה של המציאות, שהאירוע הזה הוא חלק ממנה, זה מצער".

"נכון שיגאל סרנה כתב את הדבר מעדות שמיעה, אבל הוא גם ידע שיש מערכת יחסים מאוד סוערת בין בני הזוג נתניהו", אמר עו"ד פלדמן. "חשבתי שזה אפשרי שהוא יציג בפני בית המשפט את אותה מערכת יחסים שבה יש לנו הוכחות מצוינות, ואז בית המשפט יאמר שעל יסוד הדברים האלה זה לא היה מופרך להאמין גם לשמועה הזאת. זה מתנתק לגמרי מכל רקמת המציאות". רפאל ציין שבניגוד למאמר דעה, הפוסט של סרנה, עליו תבע נתניהו, מציג אירוע לכאורה עובדתי, ושם נתניהו יכול לתבוע. "אז מה, אז מה, אז מה", אמר עו"ד פלדמן, "הוא יכול לתבוע וגם תבע, והציפייה שלי, ואני מקווה שכך יהיה, כי היו דברים במקרים אחרים, שהוא יזכה לקבל אולי מאה או אלף שקל".משעל: אם לסרנה היו הוכחות הוא היה מפרסם את הדברים בעיתון בו הוא כותב.

עו"ד פלדמן: "זה סיפור לעיתון? נו, באמת. זה סיפור רכילותי מהסוג הצהבהב ביותר". 

משעל: האם פלדמן באמת מאמין שיכול להתרחש לכאורה אירוע בו שרה נתניהו תזרוק את בעלה מהרכב?
עו"ד פלדמן: "אני יכול לחשוב שאפשרות כזו קיימת. יש דברים שעשתה שרה נתניהו שהם מוזרים עד מוזרים מאוד. לא מזמן פורסם, ולא הוגשה תביעת דיבה, שעו"ד יעקב ויינרוט, שמייצג גם את שרה וגם את בנימין נתניהו, נפגש עם היועץ המשפטי הקודם ויינשטיין ואמר לו שהגברת נתניהו במצב נפשי לא טוב, היא לא יכולה להיחקר, לא יכולה לבוא לבית משפט, היא לא יכולה לעשות שום דבר. לא שמעתי הכחשה לדבר הזה שהובא בשם ויינרוט, שהוא עורך דין מכובד ומוכר. לכן ההנחה שלי בייתה שדבר כזדה הוא בהחלט בהחלט אפשרי. קרה או לא קרה, זה משהו אחר".

עובדיה: חבל שלא ניתנה האפשרות לעו"ד אפשטיין, שחקר את שרה נתניהו, לשאול אותה לגבי מצבה הנפשי
עו"ד פלדמן: "ברגע שניסה עוה"ד אפשטיין להפנות לקטע שפורסם על ידי ברוך קרא השופט התחיל לצעוק, לא לא לא, לא מרשה, לא מרשה", השיב עו"ד פלדמן, שהתנגד לטענה של משעל שנתניהו יצא ברווח מהופעתו אתמול בבית המשפט. "מה זה יצא מורווח?", השיב פלדמן, "איך הוא ענה על השאלה, למה לא תבעת על כל הפוסטים שכתבו עליך? איך לא ענתה שרה על השאלה, איך כשתבעת על פוסטים שהשמיצו אותך הפסדת ברובם של המשפטים?".

"אם מישהו כותב על ראש הממשלה בפייסבוק שאשתו צעקה עליו, הוציאה אותו מהרכב והוא עמד דקות מחוץ לרכב. אם אתה ראש הממשלה, היית מעלה על דעתך להגיש תביעת דיבה, לבזבז זמן, להביא את שירותי הביטחון, להעסיק עורכי דין, לעסוק בזה שעות וימים? בוודאי שלא", אמר עו"ד פלדמן. "אגב, גם לי זה קרה פעם אחת. רבתי עם אשתי והיא הוציאה אותי מהאוטו".

משעל ציין בהומור: אני זוכר את המקרה, עמדתי מהצד, כתבתי על האירוע פוסט ולא תבעת אותי
עו"ד פלדמן: "נכון, וחשבתי על זה לדקה או שתיים וזה נמחק מהראש שלי". "אלא שראש הממשלה שונא את יגאל סרנה ויש לו סיבות טובות, סרנה כותב עליו חודשים ושנים דברים איומים. הוא כותב שהוא דיקטטור ועוד מילים מכוערות, ונתניהו שותק. אני אתמול שאלתי אותו. קראתי קטע וגם הוא קרא אותו, שסרנה כתב עליו שהוא פטריית רעל שצמחה מהדם של רבין, דברים איומים, האוזניים מתקפלות לשמוע את זה, ושאלתי למה לא תבעת. אז הוא אמר שאמרו לו שזה על גבול חופש הביטוי. אז ראש הממשלה לוקח מקרה שבו אף אחד לא יכול להוכיח שהיה כך או אחרת, מגיש תביעה על סכום של 250 אלף שקל, שבה הוא לא צריך להוכיח שום נזק, ואומר שככה הוא יסתום את הפה ליגאל סרנה".