לאחר החיקוי, הגיעה התגובה. שר הביטחון לשעבר אהוד ברק הגיב הערב (שני) לראש הממשלה נתניהו, שעקץ מוקדם יותר וחיקה אותו בסרטון שפרסם בחשבון הפייסבוק שלו. ברק תקף את ראש הממשלה ברשת החברתית ואמר כי "שתי פרשות שחיתות מהחמורות בישראל מתפוצצות בערב אחד. 'ישראל היום' והצוללות. כן ביבי, הצונאמי של השחיתות הגיע מהר יותר מהצונאמי המדיני".

"אתמול הסתבר שלנתניהו יש ג'וב נוסף - הוא העורך הראשי של ישראל היום. קיבל מתנה אסורה ומושחתת בשווי מאות אלפי שקלים שמפיצה בחינם את הספינים שלו", אמר ברק. 
שר הביטחון לשעבר הוסיף כי "ביבי ממש מגנט למושחתים. כל המעגל הפנימי סביבו נגוע לכאורה בשחיתות ונתניהו, שהוא הראשון לזהות גניבת חמגשיות על ידי אב הבית איננו יודע מאומה", הוא המשיך וציין: "ביבי ומעגל השחיתות סביבו הם סכנה ממשית לביטחון ישראל ולאוסף ערכיה. ראשי הקואליציה וחברי הליכוד - זוהי שעת מבחן הסירו מאיתנו את החרפה הזו לפני שתשקעו בה גם אתם".

הסרטון שהעלה ראש הממשלה היה בנושא הביקור החשאי שערך אתמול יחד עם שר הפנים אריה דרעי, עליו אמר כי הגיע לראות דברים שלא היה יכול לראות בסיור המתוכנן שערך ביום חמישי האחרון. "תושבים אמרו לי - ראש הממשלה, אתה בא הנה בליווי משטרתי, אתה לא באמת רואה את הדברים. חשבתי לעצמי - הם צודקים, ולכן החלטתי אתמול בלילה לערוך סיור סמוי עם שר הפנים דרעי. הגענו לשם וראיתי בדיוק מה שלא יכולנו לראות ביום חמישי", אמר נתניהו.
 
 
ראש הממשלה הוסיף ודיבר על פגישותיו עם שר החוץ של ליטא וראש ממשלת מקדוניה וטען כי "לא תשמעו על זה הרבה בתקשורת אבל זה הזדמנות בשבילכם לדעת שישראל היא מדינה מחוזרת, מעריצים אותנו, מעריכים אותנו ואתם צריכים לדעת איך הם מדברים עלינו". כאמור, את הסרטון סיים נתניהו בחיקוי של אהוד ברק כשלגלג על הביקורות נגדו על בידוד מדיני שישראל חווה. "איפה הבידוד? איפה הצונאמי?", שאל נתניהו בזלזול כשהוא מחקה את ברק.