בעוד רובנו יכולים רק לחלום על כך שייפול בחלקינו סכום מוגזם של כסף, יש מי שדבר כזה יכול להוציא אותו מדעתו. צעיר מפלורידה, שכנראה אוהב להיות עני, נעצר  לאחר שתקף כספומט ש"הוציא יותר מידי כסף". לא רק זאת, הצעיר, מייקל ג'וזף אולקסיס, 23, גם ככל הנראה גרם לזה שיעצרו אותו, לאחר שהתקשר לבנק להתנצל על מעשיו.

על פי ה"ניו-יורק פוסט", לאחר המקרה אולקסיס הרגיש חרטה, והתקשר לבנק להתנצל על הנזק שגרם למכונה, תוך שהוא טוען להגנתו ש"כעס על הכספומט שהוציא לו יותר מידי כסף, והוא לא ידע מה לעשות".הוא הוסיף שבאותו היום גם מיהר מאוד לעבודה. בעקבות השיחה הזאת, עובדי הבנק הבחינו בהיקף הנזק שנגרם למכונה, ודרשו מהמשטרה לעצור אותו.

אולקסיס אותר בין היתר בזכות צילום ממצלמות אבטחה,  בו הוא נראה "עומד ליד המכונה וחובט בה", מחוץ לסניף הבנק "וולאס פארגו", בעיר קוקואה. אולקסיס נעצר, אך שוחרר תוך זמן קצר בערבות. על פי ה"פלורידה טודיי", מבדיקה ראשונית עולה שהנזק שגרם למכונה הוא בשווי של מעל 5,000 דולר. החקירה בעיצומה ולא ידוע מה יהיה העונש שצפוי לאולקסיס.

נקווה שהוא לא יתקוף עצמים דוממים בכלא. מייקל ג'וזף אולקסיס. צילום מסךנקווה שהוא לא יתקוף עצמים דוממים בכלא. מייקל ג'וזף אולקסיס. צילום מסך