אחרי עשור החליטה אגדת הקולנוע לחזור למסך. היא עושה זאת בגיל 86, כשאת מסך הכסף מחליף מסך הטלוויזיה, ושמו הסמלי של הסרט הוא: "כל החיים לפניו". כמו הכוכבת, גם ספרו של רומן גארי, שעליו מתבססת עלילת הסרט שיצא לאחרונה לאקרנים, עבר מתיחת פנים בגרסה החדשה. הבמאי החליט להעתיק את העלילה משכונת בלוויל בפריז של שנות ה־70 לחופיה היפים של עיר הנמל בארי באיטליה של שנת 2020. 

היא מאמינה שמוקדם עדיין לחשוב על פרישה. לכן היא החליטה לככב בסרט הזה, שצולם עבור נטפליקס, ואותו כתב וביים לא אחר מאשר בנה, שמכיר לדבריה כל סנטימטר בפניה, בלבה ובנשמתה.

היא השתתפה בצעירותה בתחרות "מיס איטליה", אבל לא הגיעה למקום הראשון. את הקריירה הקולנועית שלה החלה בסרטים שלא זכו להצלחה, עד השתתפותה בסרט שסלל בפניה את הדרך לתהילה. בשנת 1958 חתמה על חוזה עם חברת פרמאונט, אחד מאולפני הסרטים הגדולים. היא כיכבה בין השאר בסרטים "תשוקה בצל האילנות" ו"ספינת האהבה". סרט שבו כיכבה בשנת 1960 הביא לכך שגרפה 22 פרסים בינלאומיים.

היא הופיעה בסרטים לצדם של פרנק סינטרה, קרי גרנט, פיטר סלרס, פול ניומן, מרלון ברנדו וריצ'רד ברטון. לרשימת השחקנים הזו אפשר להוסיף גם שני שחקנים ישראלים, שרגא פרידמן וזהרירה חריפאי, שהופיעו לצדה בסרט שצולם בישראל. בשנת 1982 היא מצאה עצמה מאחורי הסורגים, כאשר נידונה ל־18 חודשי מאסר בגין העלמות מס. בשנת 1999 היא הגישה תביעה נגד 79 אתרים למבוגרים שפרסמו תמונות עירום שלה.

היא התחתנה עם מפיק קולנוע איטלקי, כשעדיין לא היה גרוש רשמית. נישואיהם בוטלו כדי שלא יואשם בביגמיה, אך הם המשיכו להתגורר יחד. בשנת 1956 הצליח להתגרש מרעייתו ונישא מחדש לאהובת לבו. בשנת 1962 היא עלתה לכותרות כשאחותה הצעירה נישאה לבנו של בניטו מוסוליני. אחייניתה היא אלסנדרה מוסוליני, חברת הפרלמנט של נאפולי מהמפלגה הניאו־פאשיסטית, שהפסידה בהתמודדות על ראשות העיר נאפולי. 

אתם מוזמנים לגלות: מי האישה?

פתרון החידה הקודמת: 
האיש שהיה בצעירותו נגן בתזמורת צה"ל; שהקים לימים את "קול המוזיקה" ואת מרכז החדשות של "קול ישראל" בירושלים והיה קריין מבטן ומלידה, היה גם זה שהחליף את סגנון ההגשה המוקפד והרשמי בסגנון קליל שלא היה נהוג אז ברדיו. הוא גם זה שקולו שולב בשיר "החופש בבית הבראה", שבוצע על ידי אורי זוהר, כשהוא מכריז בקולו הרועם: "כל החברים מוזמנים לחדר האוכל". אחייניתו ענת דוידוב הייתה קריינית חדשות בקול ישראל והיום היא מגישה תוכניות ב־103FM. זהו גדעון לב־ארי ז"ל, שהיה במשך יותר מעשור מנהל "קול ישראל".